Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt még valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt még valaki ilyen helyzetben? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Nagyon bele szerettem egy nálam kb 30 évvel idősebb nőbe :O velem 1 korúak is szoktak tetszeni de idősebbek is. Folyton rá gondolok annyira rossz úgy utálom hogy mindig olyanba szeretek bele aki vagy sokkal idősebb, vagy hetero.. úgy utálom ezt.. valahogy midig így járok...:// Nektek volt hasonló?

2012. dec. 22. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan ilyen még nem volt .. de már én is szerettem bele barátnőmbe..
2012. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam kivétel nélkül az van, ha egy lány kicsit megtetszik hirtelen átvált lezbikusba. Mondom ok köszi szia heló!

Szörnyű egy divat lett... Elegem is lett! Nem egyszerűsítitek meg az életet.

2012. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem valami divat, aranyom!


Egyszer "szerelmes" lettem a legjobb barátnőmbe, de megbeszéltük, és azóta is legjobb barátok vagyunk. Egyébként nem igazán jellemző szerencsére, mindig leszbikusok /biszexek tetszenek meg, csak az a baj, hogy olyankor általában még nem jöttek elő, szóval várhatok.

2012. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szinte minden leszbi lány túlesik egyszer ezen..(van aki többször is:D) Beleszeret a tanárnőbe.. El fog múlni, hidd el. Ne mutasd ki neki, mert beéghetsz. ez csak egy fellángolás. :)


21/L/L

2012. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
..............................írj privátot:D és az utolsó válaszoló is irjon:)♥
2012. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj anyám, nem tudom honnan vettem ezt a tanárnős dolgot.... xD Benéztem a kérdést, bocsi. :D A lényeg változatlan, maradj távol tőle es el fog múlni az érzés! ;)


# 4. voltam :D

2012. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
voltam/vagyok hasonló helyzetben. Van barátnőm, de "odavagyok" egy nálam kb 20évvel idősebb nőért. Mondjuk mindig is az idősebb nők tetszettek. A pláne, hogy egy-két haverom szerint, a csaj még benne is lenne :D de azért mégis, hogy állhatnék így elé?! :D hozzáteszem 2 gyerekes anyuka! :/
2012. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!