Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele tudnál szeretni abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudnál szeretni abba a személybe, akiről hallottad ezt a régi sztorit?

Figyelt kérdés
Szerelmes levelet küldött titokban, álnéven az illető, pedig a címzett érzett iránta semmit. Aztán még próbálkozott másnál is így, de semmi nem lett belőle.

2012. dec. 22. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem pontosan a kérdést. Szóval ha kiderülne egy fiúról vagy lányról? hogy küldözgetet két másik neműnek levelet, de semmi se lett belőle?

És mondjuk ezt megtudom, akkor hogyan vélekedek?

2012. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nincs sztorikhoz kötve... A szerelem se nem akarat, se nem döntés. Az magától jön.
2012. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, első. A véleményeteket kérem. :)
2012. dec. 22. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezesetben nem érdekelne. (első vagyok)

Amúgy én ettől rosszabbat tudtam meg a kiszemeltemről - már nem úgy rosszat, de elég furákat. De nem érdekel. Majd amit én megtudok tőle,róla az fog érdekelni, nem fog befolyásolni szerintem. Nem ez dönt.

Ettől még oda lehet lenni valakiért.

2012. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

most akkor ne járjon valaki senkivel, csakmert pár emberrel előtte nem jött neki össze?

akkor nem sokan randiznának...

én becsülném érte hogy legalább próbálkozott valamilyen módon, mégha álnéven is - és nem csak sunnyogva várta a sülthalat a szájába

voltak ennél sokkal rosszabb pletykák az egyik volt pasimról és valamelyik igaz is volt én mégis szerettem.

majd ha valaki felnő és tényleg, igazán agyilag is, és nem az számít neki hogy makulátlan előéletű, gazdag, helyes, drágakocsis státusszimbólumként tartson valakit maga mellett hanem ténylegesen szerelemből választ, akkor nem fog azon fennakadni hogy istenem, egyszer írt 1 vagy 2 levelet aztán nem sikerült...

ezen csak a "menő" -"lúzer" kategóriához görcsösen ragaszkodó, birkaként irányítható tinik akadnak fenn...

én pedig már 14 évesen több voltam ennél.

2013. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért olyan nagy dolog ez? Én meg lány létemre vallottam szerelmet egyszer úgy, hogy pontosan tudtam, nem lehet kedvező következménye, de eddig fel sem merült bennem, hogy emiatt lennék elítélendő vagy szerethetetlen. Semmi értelme a kérdésnek.
2013. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, hogy ki mit gondol egy ilyen személyről.
2013. febr. 6. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak azért ez a sok értetlenkedés, mert vicces hogy úgy vezetted elő, mintha valami mocsokság lenne a múltjában, mondjuk megölt egy embert, vagy szexuális perverziói voltak.


A kérdésre válaszolva: Semmi baj nincs vele, ha valaki névtelen szerelmes levelet küldött két különböző személynek sikertelen eredménnyel. :)

2013. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!