Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne önbizalmam? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne önbizalmam? A szemüveg "hanyagolása" nem segített pedig a szemüveg miatt hátrányban éreztem magam.

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok kis korom óta és abban az időszakban még nem volt divat, nem voltak divatos keretek. Kevés szemüveges volt, kevesebb mint most. Nem szerettem sose hordani de muszáj volt.

1 éve rászántam magam a kontaktlencsére és azóta azt hordom, főleg ha megyek valahova.

Az első pár hét nagyon jó volt, mindig azt használtam, még otthon is. Azt gondoltam hogy ettől lesz önbizalmam mert nincs rajtam a szemüveg és hogy én is lehetek olyan mint bárki más.


Mostanában viszont teljesen megszokottá vált hogy elmegyek buliba és nincs rajtam szemüveg, a képeken is az lenne a fura ha szemüvegben lennék. Nem érzek semmi önbizalmat pedig a szemüveg miatt kevesebbnek éreztem magam másoknál.


2012. dec. 23. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Mert nekik elég jól szokott állni a szemüveg.
2012. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, én is utálom a szemüvegem, pedig divatos, de iszonyat zavaró számomra, hogy hordanom kell valamit az arcomon, ami amúgy nem az érzékszervem.

Találj ki új stílust, vágj bele olyasmibe, amiről csak álmodozni mersz, de szerinted jól néz ki - például más színű haj, göndörítés/egyenesítés, máshogy hordás. Tudatosítsd magadban, hogy nem a külső számít, hanem hogy jól tudd magad ,,eladni". Ez idő kérdése egyébként, nem hetekbe telik, hanem hosszú hónapokba, amíg rájössz, hogy nincs benned semmi kivetnivaló.

2012. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2012. dec. 23. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem a férfiakat... Ha normális kereted van nincs vele semmi baj, olyat is láttam aki jobban néz ki vele mint nélküle. Önbizalmadhoz segíts hozzá pozitív gondolatokkal/gondolkodással.
2012. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ez van. Szemüveget direkt nem hordom, de így is és szemüveggel is rondának, esélytelennek érzem magam a lányoknál. Mondjuk nálam magasság, súlybeli sé arcbeli problémák is vannak, szóval nekem sok bajom van, ami miatt úgy érzem sosem kellenék egy lánynak sem.

Nem tudom, nálad van-e egyéb testi hiba vagy lelki gond?

2012. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem direkt bejönnek a szemüveges pasik:)
2012. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!