Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem férfiakhoz szól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem férfiakhoz szól! Próbálkoznátok újra ilyen esetben? Hogyan viselkedjek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Szóval baráti-flörtölgetős kapcsolatban vagyunk már jó ideje az illetővel, de eddig még soha nem lépte át a határt, megmaradtunk a flört szintjén. Sőt, ki is mondta korábban, hogy nem akar többet. Viszont nemrég bepróbálkozott (szexuálisan, csak szóban). Engem teljesen összezavart, és nem tudtam hogyan reagáljak rá. Végül is nem mondtam semmit, a viselkedésemmel viszont inkább a NEM felé hajlottam, legalábbis ezt éreztethettem vele. Tudtam, hogy zavarban van, és másnap próbáltam oldani a szituációt és felhívtam, hogy jelezzem, hogy nem haragszom. De ő úgy tett, mintha semmi nem történt volna, nem is emlékezne az egészre. Nem tudom, mit tegyek, hogyan kell vele viselkednem. Hamarosan találkozunk (társaságban). Nem tudom, hogy ő hogyan fog reagálni. Azt tudom, hogy bejövök neki, soha nem titkolta. De most nagyon kínos ez a szituáció, nem tudom, hogyan kezeljem. Segítenétek?
2012. máj. 16. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De te szereted, vagy csak barátként tekintesz rá? Ez ebben az esetben egy lényeges kérdés.


A másik pedig, hogy viselkedj te is normálisan. Ha ő is úgy tesz, tegyél te is úgy, mintha semmi nem történt volna. Ha felhozza, akkor beszéld meg vele, ne a viselkedéseddel mutass rá. Ha meg nem, és te csak barátként nézel rá, akkor felejtsétek el... ;)

2012. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen természetesen.
2012. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva adnék neki egy esélyt. Nem vagyok szerelmes, de vonz, sokkal jobban, mint eddig. Eddig az volt, hogy ha vele voltam, jól éreztem magam, élveztem a társaságát, de ha nem találkoztunk, nem is gondoltam rá, tehát két találkozás között egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot. Az eset óta viszont sokat gondolok rá, és rájöttem, hogy nem bánnám, ha újra próbálkozna. :)
2012. máj. 16. 18:45
 4/11 omba ***** válasza:

"Az igazi férfi vadászik. Már pontosan tudja az elejétől, hogy téged akar. Te még nem tudod, csak sejtheted... és mire észbe kapsz, az övé vagy. Miért? Mert egy jó vadász küzd, tudja mit akar, mikor mit és hogyan tegyen, hogy elejtse a hőn áhított vadat. Eleinte lesből, majd egyre közelebbről szemléli, kitapasztalja a viselkedését, rájön a gyenge pontjaira, és végül elejti. " - nem tudom ki, Csernus, vagy Müller.


További tippek:

1. tényleg nem akar semmit

2. Ugyanolyan bizonytalan, mint te vagy

3. Akarna csak béna....


Tanács nincs, játszatok tovább, siettetni nem kell semmit

2012. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, a "tényleg nem akar semmit" az benne lehet a pakliban? Úgy értem, ha már egyszer egyértelműen próbálkozott, és tényleg nagyon régóta tart köztünk ez a vibrálás, akkor elképzelhető, hogy nem akar semmit?
2012. máj. 16. 19:04
 6/11 omba ***** válasza:

Nézd, minden benne lehet a pakliban, amit írtál:

"bepróbálkozott (szexuálisan, csak szóban)." -

ez elég tág dolog, mondjuk mondott egy dugós viccet, vagy történetet, és közben jelentőségteljesen rád nézett, vagy megkérdezte, hogy mit szólnál egy ki etye-petyéhez?


Szóval nem tudom, mi a szóban való bepróbálkozás.

A pasik egy része, egy életszakaszban úgy érzi, hogy mindenki meg kéne dugni, egy későbbiben meg úgy, hogy folyton azt a látszatot kell ápolni, hogy bármikor, bárkivel....

Ha megírod, tán több öltetem (tapasztalatom) van...

2012. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát nem poén szintjén, hanem konkrétan elhangzott, hogy szeretné velem tölteni az éjszakát, szexelni velem, stb.

Elég hosszasan győzködött.

2012. máj. 16. 22:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt, hogy csak szóban, úgy értettem, hogy nem próbált lesmárolni, levetkőztetni, vagy ilyenek. Ölelgetett, de azt máskor is szokta. :)
2012. máj. 16. 22:45
 9/11 omba ***** válasza:

Azt gondolom, most úgy érzi, hogy koppant egy nagyot, ennek senki nem örül.

Szerintem ez után én sem hoznám újból szóba a dolgot, szóval, neked kéne eldönteni mi legyen. Ő már kifejezte vágyát - persze az is kérdés, hogy az egy éjszakai szexen kívül akar(t)-e mást, illetve ez neked hogyan tetszene.

Hááát?


Most vagy szex lesz, vagy marad ez a játszadozás, csak kicsit tartózkodóbban.

Ha lesz, -az meg a te világos jelzésedtől függ.

2012. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2012. máj. 16. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!