Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány azt mondta Nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azt mondta Nekem, hogy a lányok általában értékelik, hogy ha egy fiú nem nagy csajozós tényleg így lenne?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy baromság!
2009. aug. 24. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a csajozós fiúkat. Attól meg hogy fél országot megd*gta, még nem lesz tapasztalt, hiszen engem még akkor sem ismer. :D Szóval ugyanúgy meg kell tapasztalnia engem is, mert mindenki másmilyen. Így maradnék a visszafogttabb fiúknál. Felőlem akár szűz is lehet. Ha szerelmes vagyok belé akkor nem baj, akibe meg nem vagyok az nem érdekel. :D Viszont az visszatartana, ha tudnám mennyi csaja volt.
2009. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
engem irritálnak az ilyen pasik, és igen , inkább vagyok együtt olyan fiúval aki nem dug meg minden csajt aki felajánlja!
2009. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

te járnál olyan csajjal aki lépten nyomon pasizik??én eddig 4pasival voltam, az első 3 iszonyat szar volt,menők és csajozósak.azt is kikellett próbálni, persze kivártam a 4hónapokat mielőtt megkaptak :p

Aztán a negyedik egy szűz fiú volt,aki a bikám, és a legjobb vele!! kb 1 alkalommal 3szor is jó. Pedig nem volt sok tapasztalata :) jah már 3éve együtt vagyunk azóta is :)

2009. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!