Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk leszbinek gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk leszbinek gondoltok egy lanyt attol h szereti a rockot?

Figyelt kérdés

Egy fiu ismerosom mondta h nem jarna ilyen lannyal mert a legtobb esetben az ilyen lanyok leszbik

En pl imadom a Linkin Parkot akkor moat egybol leszbi vagyok? Ti errol mit gondoltok?

Amugy bocsi ha sok h.hibam volt csak telorol vagyok

14l


2012. dec. 23. 22:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

xDD

nem.....:)

2012. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hallod kislány, nem te vagy leszbi, hanem a srác buznyák...
2012. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2012. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Imádom a rockzenét, és van egy hasonló ízlésű barátom, vagyis nem vagyok leszbi :D az ismerősöd hülye xDD

18L

2012. dec. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bocsi de nagyon hülye a fiú ismerôsôd.

Én is rocker vagyok és utálom a leszbikusokat.

Benne vagyok egy rocker társaságban ahol több százan vagyunk és csak 1-2 leszbi van.


L

2012. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat ((:

Mondjuk teny h a LP regi szamai sokkal jobbak voltak :/

2012. dec. 24. 11:38
 17/17 anonim ***** válasza:
attol fugg....ha csunya vagy boccs de mar csak hulyesegbol is ja xDDD ha nem akkor meg...meg kerdeznem hogy van e fijuja,ha nincs akkor mar van,ha van akkor meg :"...a ferje o lett,a fijuja meg en tudod,ki van ez talalva..."xDD
2012. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!