Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megvédjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megvédjem a csalódástól, és közbe ne romoljon meg a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Legjobb barátomnak tegnap írt a barátnöm, 2 hónapja nem beszéltek, aztán hirtelen közölte hogy ö tetszik neki a személyisége alapján. Meg írt neki smseket, szóval rendesen fűzi a csaj. A barátom szerelmes volt bele. Rengeteget szenvedett egy ideje miatta. Fura módon rám is rámírt aznap este hogy elfelejtette a jelszavát (régen tudta a barátomét) és hogy mi most meg odaírta hogy ha lehet ezt ne lássa haverom. ekkor kezdtem átlátni rajta. Legutobb 2 hónapja is csak játszadozott haverommal, és most is fűzögetni, azért kellett a jelszava is, amit persze tölem kért és mikor megkérdezte javerom mit akart a jelszavával letagadta, hogy nézze ahogy szenved a haverom. De a barátom teljesen bedöl neki, és én vagyok a szar szemét amiért ilyet állitok a csajrol. Nem akarom hogy emiatt összevesszünk, de nem hiszi el nekem h csak átbassza a csaj. Nem akarom hogy megint csalódjon. Am nem szerelmes most még bele, de az lesz, mert bemagyarázta üagának h évente egyszer adódik iyen alkalom h összejöhet vele, úgyhogy azt fogja hinni h szerelmes. Am a csaj tuti hogy csak pofáraejtené.:/ mit tegyek hogy megvédjem a csalódástól.
2012. dec. 24. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem védheted meg a saját hülyeségétől. Ő dönti el, hányszor akar még pofára esni.
2012. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó barát vagy hogy szeretnéd megóvni. De most az élet tanítja. És ha pofára is esik te ott leszel hogy felsegítsd ez a lényeg. (bár ne mond neki hogy Te megmondtad, hidd el hálás lesz hogy te vagy a barátja)
2012. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a saját hibáibol tanul, de nem szeretném hogy a csaj pofáraejtse ISMÉT.
2012. dec. 24. 00:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő szeretné, szíve joga.
2012. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én támogatom mindenbe, de féltem nagyon. Ráadásul van egy haverja aki arrol győzködi hogy jöjjön össze vele
2012. dec. 24. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!