Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mikor vesztette el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor vesztette el a szüzességét, és hogy tudta elérni, mert én 15 éves vagyok és már nagyon elveszteném, csak nem vagyok az a vékony izmos típus amit a lányok szeretnek manapság, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 11:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Lány vagyok, és szeretnék segíteni, komolyan, de ahhoz változtatnod kell a gondolkozásmódodon.

Azt kell eldöntened, hogy barátnőt akarsz, vagy csak "elveszteni a szüzességed" Ha csak ki akarod kipipálni a szexet, azzal nem sokat érsz el, mivel a haveroknak akár hazudhatsz is, ha előttük ciki, viszont ha magad miatt akarod, akkor egy szexnek nincs sok értelme, attól nem leszel tapasztalt. Viszont ha barátnőd lenne, tényleg megtanulnál bánni a lányokkal. Még egy jó tanács: NE MENJ KONDIBA, könyörgöm. Ha sportosabb akarsz lenni, inkább fuss stb. mert az izomagyak csak felszínes, pénzéhes ribancoknak jönnek be, nem a szép, kedves és okos lányoknak.. ők ennél igényesebbek.. 19/L

2012. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Edit: Kicsit félre írtam, de a lényeg majdnem ugyanaz..
2012. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Áhogy a tübi írtelmiségi mondotta él it elűttem EZZÉ EVTÁRS EZZÉ! MER AKKÓ MÖNDEN mögódódik. Bezonyám.

Félre a Bad Joke-ot


Amúgy meg hagyd a fenébe a dolgot, nem fog menni csak úgy varázsütésre.

2012. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha egy 8 évvel fiatalabb lennék, elvenném:-D
2012. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Eddzél nyugodtan (igen, két dz-vel), az nem úgy megy hogy elmész kondiba és 1 hónap múlva már Schwarzenegger leszel.


Ha nem akarsz erre időt áldozni akkor a következőt tanácsolom: mennyi spórolt pénzed van?

2012. dec. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, egy 19 éves csajjal. mázlim volt, kefélni akart és jókor voltam jó helyen
2012. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Bocsi 11-es de ez hülyeség.Azt hiszed hogy két hét kondiba járástól 38-as karja lesz? Én két éve kondizom,és arányos,izmos alkatom van,eddig nem volt olyan lány aki ne tetszett volna.Ismerek futó csávókat és nem néznek ki valami jól..vékonyak,izmos lábbal,viszont totál lapos mellkassal,csapott vállal és pálcika karokkal.Nem túl esztétikus szerintem..
2012. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még. Az első alkalom fontos, szerintem jobb ha azzal veszíted el akit szeretsz.
2012. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Taknyos kölyök....2 hónap múlva meg jön a "szerintetek terhes" kérdés....
2012. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

kedves 17-es.Nincs igazad!Az hogy menyit izmosodik az csak a fizikai testfelélittéstöl függ.Én például egy honapi hébe hoba elhanyagolt felüléssel tökéletes hasizbot csináltam!

Amugy mi a baj abban ha valaki kurni akar?Nagyon jol teszi akishaver

2012. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!