Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mikor vesztette el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor vesztette el a szüzességét, és hogy tudta elérni, mert én 15 éves vagyok és már nagyon elveszteném, csak nem vagyok az a vékony izmos típus amit a lányok szeretnek manapság, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 11:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
van egy ötletem!!!!!vegyél egy kutyát,nevezd el szüzességnek és veszicsd el!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A válaszok felemelőek. Jött a sok hozzáértő. Kezdjük ott, menjél kondiba, nem lesz semmi bajod, hiszen 15 vagy. Aki ért hozzá, annak segítségével. A személyi edző ebben tud segíteni. A mások ha jársz oda, ott találkozol sok emberrel. Akár olyan lánnyal is akivel összejönnél. Ha így kezded, hogy elveszteném, érdekes. Jó lenne ez magától történne meg, nem padig, mert akarom.
2012. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mert a lányok=lyuk ugye? Gratulálok, hülyegyerek. Ès ezt fiúként mondom neked. Jó lesz neked kezed vagy a prostik. Normális lány tuti nem áll veled szóba.
2012. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!