Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel lehet elérni hogy a...

Mivel lehet elérni hogy a könyököm fölötti rész vastagodjon? Eléggé vékony vagyok, rendes étrend, és edzés megvan. A testem többi része nekem jó, meg vagyok vele elégedve. Csak ott nem akar vastagodni, mindig az alkaromra megy inkább az izom.

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig csak ennyit tudsz tenni; tömegnövelő étrend, gyakorlatok helyes kivitelezése, elegendő pihenő a regenerálódásra. A gyakorlatokat variáld és azok sorrendjét is.
2012. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:
Montez már válaszolt, még annyit fűznék hozzá hogy azt a részt felkarnak hívják.
2012. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Őő nem tudom pontosan minek mi a neve.

Ha jól tudom a legfelső része a tricepsz alatta a bicepsz.

De nekem még a bicepsz alatti rész vékony. Vagy lehet csak kicsi a bicepszem és azért ? Egyébként konkrét gyakorlatra gondolok ami azt a részt dolgoztatja. Az alkarom durván bedurran, és a bicepszem is. Csak a bicepszem alatt az a kicsike rész nem.

2012. jún. 28. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Na várjunk csak. Szerintem az a gond, hogy a bicepszed fent tapad, így oda nem tudsz izmot növeszteni, mert ez genetikailag így van nálad. Nem tudod a bicepsz tapadását megváltoztatni és lentebb hozni.
2012. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem értem.

Szóval a bicepszem fentebb van, és csak az fog vastagodni, és alatta vékonyabb marad bármennyit edzek bárhogy ?

De azért annyit vastagodik hogy a jelenlegi méretarány megmaradjon nem ?

2012. jún. 28. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ahol nincs izom, ott nem sok vastagodás lehetséges, de lehet, hogy csak te látod drámaian a helyzetet és teljesen normális bicepszed van.:)
2012. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát, végül is a többi vékony embernek is eléggé bénán néz ki. Köszi a válaszokat.
2012. jún. 28. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsit rosszul írtam, ott is fog azért vastagodni.
2012. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem gond.

Én meg pontozni felejtettem el :D

Mindenkinek megy a zöld, köszi még egyszer.

2012. jún. 28. 15:07
 10/11 anonim válasza:
Annyit tudsz tenni az ügy érdekében, hogy amikor bicepsz gyakorlatokat csinálsz, teljesen kinyújtod a kezed, és nem csak a teljes mozgástér 3/4-ig. Mert igaz hogy így kevesebb súlyt fogsz e elbírni, de szépen kúszik lentebb a bicód, bár ez évek vagy hónapok függvénye, nem napok vagy hetek..
2012. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!