Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megérteni, szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megérteni, szeretnék a bizalmába férkőzni, de túl távolságtartó és nehéz eset. Hogyan kéne?

Figyelt kérdés

Van 1 osztálytársam, akit tavaly óta ismerek, 18 éves srác. Az elmúlt 1 évben nagyon megváltozott, tavaly még sportol rendszeresen, elítélte a kábszereseket (akkoriban sajnos füves voltam), idén viszont már bele ment minden "rosszba", amiből én azóta kiléptem.. Ő ráhagyta a sportot, csak a zűllésnek és a "tesóknak" él. Tipikus rosszfiú lett. Eddig nem foglalkoztam vele, teljesen semleges volt, viszont az elmúlt hetekben-hónapokban valahogy közvetlenebb lett velem. Nem bunkózik, nem oltogat, sőt, néhanapján beszélgetést kezdeményez.. Pl ma is rám írt, pár napja is beszéltünk. Kész lett a tattoo-ja, odajött hogy megmutassa.. Ilyen semmitmondó de mégis apró gesztusai vannak.

Ne essék félreértés, nem akarok tőle semmit, mint pasi nem érdekel (van barátom, neki is barátnője.), csak egyszerűen ahogy kicsit másképp viszonyul, felkeltette az érdeklődésem.. Már nem is tűnik olyan butának és üresfejűnek, mint eddig. Nyilván, ahogy mindenki, ő is visel egy "maszkot" a külvilág felé. Nos, én szeretném tudni, hogy mi van az ő maszkja alatt, hogy miért olyan amilyen, mi az ami benne van, mi az amit átélt, mi az ami ilyenné tette..


Hogyan kéne közelebb kerülnöm hozzá úgy, hogy ne értse félre. Hogy kezdeményezzek beszélgetést vele, hogy ne csak hülyülés legyen belőle? Egyáltalán van értelme és esélye, hogy többet is megmutat magából?


2012. dec. 24. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj mi ertelme van?Hagyd a dolgokat tortenni....Ha van baratod inkabb hagyd minek kozel kerulni hozza....ne foglalkozz vele ha tipikus rossz fiu meg ilyenek,ha valamit akarna toled azt ugyis megmondja idovel ne te szedd ki belole....Plane ha ugyis van baratod akkor hagyd ezt sztem...csak egy tanacs....20 L
2012. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

még szerencse, hogy írtam: " Ne essék félreértés, nem akarok tőle semmit, mint pasi nem érdekel (van barátom, neki is barátnője.) "


örülök, hogy senkinek nincsenek szövegértési problémái!


egyértelműbben nem tudok fogalmazni.. nem érzelmileg érdekel, nem úgy, mint egy férfi. hanem mint egy lehetséges "haver".

2012. dec. 24. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!