Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan hogy valaki fél a csalódástól, ezért a boldogság forrását is ellöki magától?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 10:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok...pedig olyan is volt,hogy ha ott nem rontom el,talán most is együtt lennénk...ráadásul csak és kizárólag ő tetszett nekem és csak vele tudtam bármit is elképzelni:(
2012. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Emberek ***** válasza:
igen. én olyan voltam, de sikerült kijönnöm belőle, ráadásul nem volt szinte semmi önbizalmam, nem mertem kezdeményezni. Aztán összejöttem egy hihetetlenül aranyos lánnyal, akivel kb 1 hónapig jártam, ez löketet adott az önbizalmamnak, és most igaz nincs senkim, de már vannak kiszemeltek. a csalódásról meg annyit, hogy igaz nem kellemes, de túl lehet lenni rajta.
2012. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Összeszámolni nem tudom,hogy hányszor csináltam...én barom.
2012. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A párom ilyen volt, fél éve dolgozom rajta, hogy ne úgy álljon már mindenhez, hogy úgyse lesz jó. Ilyeneket mondott, hogy nem írja ki facebookra, hogy együtt vagyunk, mert ha egy hónap múlva leveszi,az milyen ciki. És sok hasonlót.


Most már kezdi megérteni, hogy pont ez az a hozzáállás, amivel elszúrhatja az egészet. Kockáztatni kell, igen,ez van :)

2012. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!