Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőiesebben kéne viselkednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőiesebben kéne viselkednem?

Figyelt kérdés
Jó a fennt említett mondat röhejes. 15 éves LÁNY vagyok :D Az a szituáció alauklt ki hogy az osztályomba járó lányok (7-en vagyunk) mind cicababák. Ezt nem én találtam ki, ők mondják fűnek-fának. Engem nem vesznek be a "klikkbe" amit egy percig sem bánok, megvannak a legjobb barátaim. Csakhogy elég fiúsra sikeredtem (nem külsőőőleg :D) ezért a legtöbb időmet az osztályból a fiúkkalé töltöm, és abszolút haverként tekint egymásra. GnR, ACDC, foci,horgászat, stb.... Cskhogy ezt a lányok nem nézik jó szemmel, nem írnám le milyen jelzővel illetnek, a fiúk pedig ugyan a legjobb haverként, e haverként tekintenek. Eszem ágában sincs változtatni, csak valakinek nincsen ötlete hogy mi a csudát tehetnék a cicababákkal? Nem akarok visszaszövegelni nekik, az érvelésük ennyiből áll: de. tényleg, nem igaz. mert nem. Nem viccelek! Egyszer felvettem a telómmal...
2012. dec. 25. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lődd fejbe őket! Mi mást tudnál velük kezdeni?
2012. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz eklépzelnem. De most komolyan: mit foglalkozol velük?


Ha bántanak, b..szd pofán őket úgy fiúsan :D

Ha meg csak irigyek az meg az ő bajuk.


Azért kiváncsi volnék a reakciójukra. Privátban nem küldöd el?

2012. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy és jófej, akkor a fiúk rejszolás közben rád és nem a konzumidióta lotyókra gondolnak, akiket idősebb fiúk csinálnak majd fel. Hidd el, azok a srácok nem csak haverságot akarnak.
2012. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ACDC az király.Szerintem nem feltétlen kéne velük foglalkoznod.De ha fiús vagy és mindenkinek megfelel ez,akit te szeretsz,akkor mi a bajod?Mondjuk az ilyen csajoknak nehezebben akad fiú,de ha nem vagy ronda,akkor így is lesz jelentkező.
2012. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 menta34 ***** válasza:

Szerintem te csinálod jól:)


A nőiesség nem a cicababaság, legalábbis azoknál, akiknek a látszatnál, felszínnél több is számít.

Számomra (35F) pl. a nőiesség valami olyasmi mint egy szép női test, harmonikus, szép ívekkel:) beszéd, mozgás, viselkedés, gyengédség, stb...


mit tehetnél? mond, hogy te így vagy boldog.

2012. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!