Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác első randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác első randira egy buliba hív, az egyértelmű jele annak, hogy csak szexet akar?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:

mer buliba szexelni kell?


am nem egeszseges sztem egy buli elso randihelynek.

2010. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg annak a jele, hogy betonoztatni akar veled. Vigyázz, nagyon furfangosak a férfiak!
2010. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hozzánk is jöhetsz betonozni, holnap le lesz téve a betonvas, utána jöhet a beton az alapba.
2010. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez annak a jele, hogy egy komolytalan suttyógyökésrállat.

Ki az a f@sz, aki buliba hívja első randira a csajt.

Szánalmas egy csávó lehet, Neked meg ez kell.


Asszem jöhetsz hozzánk is betonozni, jó lenne egy kocsibeálló.

2010. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nekünk megrepedt a fal az előszobában, kicsit megfoltozhatnád.

egyébként meg szerintem is buta dolog első raqndira egy ilyen helyre hívni...

2010. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kössz az értelmes válaszokat.. -.-
2010. szept. 2. 22:20
 7/9 Lóbébi ***** válasza:

A büdös perverz állatya biztos hogy csak dugni akar:))

Nálam a garázst kéne betonozni ha gondolod:))köszike

2010. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

istenem ......

megint azok a "csúnya" fiúk ..., és akkro csodálkoznak, hogy a lányokat már szinte mindent szőkenőként kezelik, de hát itt vannak a példák!


És ha azt akarja? Te talán mit akarsz ? Nem azt? Ha meg nem akarod, akkor megmondod neki! Vagy ehhez már ész kéne ?


Másrészt meg na és mi a gond egy amolyan ismerkedő párnacsatával? Aztán majd alakul, mi lesz belőle. Ne haragudj, hány éves vagy?

Nem tudom, de én voltam elég sok házibuliban, és kérdés nélkül is hát bizony nem nagyon volt üres szoba :)

2010. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg annak a jele hogy nincs pénze máshová vinni vay már fosik a mcdonald's-os kajátol.
2010. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!