Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerethettem egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethettem egy volt partnerembe anélkül hogy egyáltalán beszéltünk volna a két évvel ezelőtti szakítás óta? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
2évvel ezelőtt jártunk pár hónapot, de szakítottunk mert nem tudtam beleszeretni. Most egy 3napja egyfolytában rá gondolok.nézem a képeit myvipen meg hogy vajon együtt van e meg a párjaval.ez normális?lehet ennek köze ahoz hogy megtudtam történt egy szomorú eset a családjaban?már nem tudom mire vélni a dolgot.kezdek már beledilizni mert azóta nekem is van párom meg amúgy sem tudnék neki semmit mondani mert nem is vagyunk beszélőben.sorry a terjedelemert.
2009. aug. 24. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ábrándozol...nem lelkizni akarok, de valami nem stimmelhet a jelenlegi kapcsolatodban, ha a múltba "menekülsz". Az, hogy nézegeted, hogy gondolsz rá, azt jelenti, hogy játszol a gondolattal: mi lett volna, ha...vagy mi lenne, ha..de ez rossz párkapcsolatra utal. Nem akartalak megbántani, ha mégsem így van.
2009. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!