Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az ellentmondás? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az ellentmondás? Lehet esélyem arra hogy engem majd pl. hazavisz? Jó jel, hogy már tudnak rólam otthon?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel randizni megyek 2 nap múlva.

irta chaten hogy ő nem szokott csajokat hazavinni, csak ha nagyon komoly már a dolog, és csak a fontosakról beszél otthon

Erre irja hogy mesélte otthon hogy megyünk randizni és az anyja azóta faggatja rólam.

Most mivan, ezek szerint én fontos vagy? szóval értitek.

lehet esélyem arra hogy annyira komoly lesz hogy hazavisz majd?


2012. dec. 26. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ez egy kicsit túllihegve?

Majd ha egy év múlva sem vitt haza, akkor elkezdhetsz aggódni.

2012. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, fura ezt hallani hogy csak a nagyon komolyakat viszi haza. Egy normális pár X hónap után pl együtt alszik, és addig a csajhoz járkál át? vagy hogyan is kell ezt elképzelni, mert nem értem.
2012. dec. 26. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a szokásos duma, ne dőlj be.
2012. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mármint mi a szoksásos duma???
2012. dec. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!