Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen stilusu lányok? MI a véleményetek? általánosan

Figyelt kérdés
göndör,hullámos barna haj, barna szem, rendes homokóra alkat, ruhák: általában csőgatya és póló, de ha úgy adódik akkor simán a szoknyák, magassarkúk, kivágott pólók(azokat általában szoktam) kedves, aranyos, vicces, de komoly is, okos, perverz, szereti a bulikat, az egy éjszakás kalandokat, de a kapcsolatban hűséges
2012. dec. 27. 01:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Attól még nem vagy kock,a hogy hajnali egyig a "fészbúkot tolod". Ha játszanál soksok órán keresztül szerepjátékokkal, stratégiai játékokkal (mint én) akkor már lehetnél..

2. Egy bűn ronda lánynak is lehet "gondör,hullámos barna haj, barna szem, rendes homokóra alkat"-ja. Nem ez tesz széppé (már ha az vagy), hanem az arcod. Úgyhogy kép nélkül ne is várd, hogy szépnek mondunk, vagy bármi.

3. "kivágott pólók(azokat általában szoktam)" te ezt nem érzed gáznak? hulladék rib@nc.. azért ne már 14 évesen, kérlek. :/

4. olyan sok kapcsolatod volt? és mi számít hűnek? nem adod a srác orrára, hogy evvel és evvel csaltalak meg? perverz? te jó ég. az egyéjszakás kalandokról meg ne is beszéljünk.


Gratulálok mégegyszer! Pacsíít!



És még én csodálkozok, hogy menekülnek, ha megtudják, hogy 14 éves vagyok...

2012. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!