Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogtalan vagyok és egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok és egyedül érzem magam . Mások szerint szép vagyok, jó csaj, de nem találok párt magamnak, mindenki csak haverként gondol rám. Talán a magasságom miatt, mondjuk nem vagyok olyan hűde magas csak 177cm. Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
Elég jó fej vagyok szerintem ,de sajnos mindenki csak haverként gondol rám . Bennem van a hiba??Jövőre Pestre megyek albérletbe fősuli miatt (vidéki vagyok), lehet ,hogy ott találok valakit aki szeret , megbecsül és nem csak haverként gondol rám és nem csak le akar fektetni? 19/L
2012. dec. 27. 14:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A legtöbb modell 175 cm fölött van ők sem kellenek a férfiaknak?:)
2012. dec. 27. 14:15
 12/22 anonim ***** válasza:
185cm, 20 éves pesti srác vagyok, szerinted az átlagos 160 centis lányok meddig érnek?:D Épp ez a lényeg, hogy nincs gond, csak egy nálad magasabb fiút kell találnod, hogy ne nézzetek ki furcsán, de ha az arányok megvannak, akkor nincs gond. Értem ezalatt, hogy nincsen 20-30 centi különbség.
2012. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem mondani, hogy nekem imponál ha egy lány 170 felett van. De valóban vannak olyanok, akik ezt nem szeretik.
2012. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

magas, de nem vészesen magas, (ismerek magasabbat is) van akit ez taszít van akit ez vonz.

Először is néz magadba, hogy pattintál-e le valakit? persz nem azt mondom, hogy add le nagyon a színvonalat, és minden jött menttel jöjj össze.. van ilyen, nem ismerlek, nem tudom meg mondani.. talán nincs kisugárzásod, vagy egyéb.

2012. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Már éppen fel akartam ajánlkozni, de közben végig olvastam ... és én csak meg akarnálak fektetni ...


Egyébként meg az a pasi, akinek a magasságod számít és azért nem hajlandó veled összejönni, attól jobb is ha megmenekülsz!

2012. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A magasságod gondot jelenthet...a sok önbizalom hiányos majomnál,aki nem képes elviselni,hogy ha egy lány egy magas velük,vagy esetleg még magasabb is náluk.

Sokaknál szerintem ezért nem esel bele a szórásba.

Pesten szerintem nehezebb normális embert találni mint vidéken.Ez a nagyváros átka.De lehet,hogy csak én vagyok a balf@sz és azért nem találtam még normális lányt.

2012. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

5-ösnek válaszolnék.

Azzal a mondatoddal elég szépen vitatkoznék,miszerint itt "mindenki talál valakit". Nagyon sok srácot ismerek a köreimből akinek még nem volt senkije szinte,magamat is beleértve.És egyikünk sem egy ronda gyerek,csak szimplán felszínesek a legtöbben a nők közül.A kivételekkel meg még nem hozott össze a sors. Ez egy kis off volt elnézést.

A kérdésedre válaszolva van nagyon sok srác,aki szíves örömest a párod lenne,aki szeret és megbecsül,illetve nem akar megfektetni,de ezek a srácok nem diszkókba és ilyesmi helyekre járnak,illetve nem a leghelyesebbek általában.Tehát nézz körül jól,és alaposan fontold meg kivel szeretnél összejönni,mert ebben a korban a srácok nagy része még csak megfektetni akar mindenkit,de van sok kivétel is ez alól,sok ilyet ismerek,és én magam is ezt a vonalt erősítem.

21/F

2012. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%

de te pasi vagy utolsó!

ő meg nő!

ha jól néz ki , ha tényleg jól akkor neki könnyebb dolga lesz.

De tényleg gond lehet a magasság.

De valami 150 kg os kopasz mercis gazdag csávót egyből találsz.

2012. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én is 177cm vagyok , és jelenleg is van barátom;) és mindig sok a jelentkező is.. úgyhogy szerintem nem kell a magasságod miatt aggódni :)
2012. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Blazer X ***** válasza:

Engemet nem zavarna a magasságod, habár én 168 cm magas vagyok. :) Tulajdonképpen vonzanak a magas csajok. Lehet, hogy kicsit durva lesz ez a poén számodra, de ez nekem olyan lenne mintha megmásznám a Mount Everest-et. :D (Nem szexuális értelemben értettem a megmászást)


21/F

2012. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!