Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul olyan, hogy a kialakuló párkapcsolatban a nő hamarabb akar szexelni, mint a férfi?

Figyelt kérdés

A klasszikus felállás szerint, amikor összejön két fél, akkor rendre a férfi az, aki kezdeményezni szokta a csókot, pettinget és a szexet; a nő pedig beadja a derekát.

A mai világban viszont, ahogyan hallom, nem egy alkalommal felcserélődnek már a szerepek, ezért gondoltam, megkérdezem, van-e olyan, hogy a női fél minél hamarabb ágyba akarja vinni a partnerét, míg a férfi régimódibb típus, előbb szeretne udvarolni egy darabig?



2012. dec. 27. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen én esetem. Pedig szexuálisan kissé tulfütött vagyok de ismerkedésnél gyorsabbak a lányok amit nemértek h miért kell elkapkodni.
2012. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nemtom, de engem 100 hogy a csajnak kell berángatni majd az ágyba! :D
2012. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

76 %, ez komoly?

73 %, csak nem félsz tőlük? :)

2012. dec. 27. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
nálunk én irányítottam, de más megfontolásból...azt mondta a párom, hogy mindig csak addig menjünk amíg én engedem. Úgyhogy a felállás valahol a klasszikus csak kis csavarral. Az másik kérdés, hogy én hamar engedtem, mert nagyon hamar lett komoly a kapcsolat érzelmileg. mostmár így fél évtized távlatából nem bántam meg:)
2012. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

73as vagyok


dede, pont ahogy írod :)

2012. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Simán előfordulhat.

Tudod, nekünk nőknek is vannak ám vágyaink :D

Az, hogy ki hogy viselkedik (nem adja pl. magát könnyen, mert nem akar könnyűvérűnek látszani), nem feltétlen van összhangban a tényleges vágyaival.

2012. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
89 %, akkor ti is egy jó példa vagytok arra, hogy nem feltétlenül attól lesz jó egy kapcsolat, hogy hónapokig váratjuk a másikat.
2012. dec. 27. 19:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó is az ha a csaj szeretne dugni..
2012. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

83 %

Igen, ezzel tisztában vagyok. A mutatott és a tényleges vágyak-úgy veszem észre-olyan 10 és 110 %-osak a két nemnél. Egy férfi még akkor is azt mondja, hogy így mag...-nám, úgy meg...-nám az illető lányt, ha hullafáradt és semmi kedve hozzá. Fordítva már nagyon érdekes, ebben a nők a jéghegyekre hasonlítanak-10 % víz felett, 90 % víz alatt. :)

Egyszer beszéltem is erről egy lánnyal és elmondtam, hogy sajnálom, hogy a maradék 90 5 az láthatatlan. Azt válaszolta, hogy higgyem el, jobb, ha nem tudom. :)

2012. dec. 27. 19:50
 10/12 A kérdező kommentje:
"maradék 90 %"
2012. dec. 27. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!