Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs rendben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nincs rendben a szerelmi/nemi élete, akkor az nagy kihatással van az élete más területére?

Figyelt kérdés

Konkrétan nincs szerelmi, se nemi életem, idén fogok érettségizni és azzal az indokkal nem mentem eddig szórakozóhelyekre ismerkedni, mert gondoltam úgy is lesz valahogy, meg amúgy sincs időm ilyenekre. De így se tanulok, nem tudok, mert csak szarul érzem magam, ha feljön a csajozás téma, az, hogy én olyan gyáva vagyok még csak leszólítani a nőket.:( Persze ördögi kör, mert szabadidőm gépezéssel(játék) töltöm ki, aztán este meg csak szomorkodok, hogy ma se tettem semmit.


A másik dolog, a szüleimnek nem tetszene, ha diszkóba járnék, szerintük az rossz hely, és engem nem arra neveltek. Én is így gondoltam, de most már elegem van, nincs egy olyan lány ismerősöm se, akit egyáltalán mondjuk felhívhatnék beszélni. Ismerkedni ismeretlenül meg hol máshol lehet?

Köszönöm a segítséget előre is!:) 18f


2012. dec. 27. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
kangörcs
2012. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a diszkó nem a legjobb hely az ismerkedésre. Hogy hol lehet ismerkedni az egy jó kérdés egyébként.

Mellesleg ez így nem igaz, amit leírsz. Van egy ismerősöm, kész idegroncs, nincs se lakása, se munkahelye. Mindig azt mondta, hogy azért ilyen sikertelen, mert nincs barátnője. De kinek kell egy önsajnálatban élő, boldogtalan ember? Először találd meg magadban a boldogságot, aztán utána már vonzónak fognak találni a csajok is.

EGyébként, ha nincs rendben a szerelmi élet, az nálam azt jelenti, hogy pl. egy nőnek iszik, csajozik a férje, na, az persze kihatással van mindenre. De csupán az, hogy egyedül vagy, nem feltétlenül. Pláne nem a te korodban.

2012. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén szólva, én néha határozottan idegbeteg vagyok, vagy rám tör a depresszió. (Mondjuk nálam más eredetű a probléma, mert nem rég szakított velem a barátom, és rohadtul nem tettem túl magam rajta). Nah, de lényeg a lényeg, igen, szerintem kihathat rá. A magány nem tesz jót senkinek se, hiába mondják sokan, hogy 18 évesen nem késtél el semmivel sem.

Egyszer-kétszer ellátogathatsz szerintem azért diszkóba, kezdj el valamit sportolni. :)

2012. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos ezzel sajnos én is így vagyok, azzal a különbséggel hogy én eljárok itthonról. Minél kevesebbet vagyok itthon és egyedül, annál kevesebb időm jut arra hogy elkezdjek olyanokon gondolkodni hogy pl. "hol rontottam el, miért nincs itt velem?" Szerintem te is jobban járnál, ha nem is diszkóba, de valahova eljárnál. Pl. a városba haverokkal biliárdozni vagy bármi...na meg ezt jobb ha tudod: amíg otthon ülsz, esélyed sincs arra hogy bármi jó is történjen ilyen téren. Én megértelek, nem bírok tanulni se meg semmi, és ez nagyon pocsék, de ha bezárkózol csak rosszabb lesz minden..

18/L

2012. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan, ez így csak egyre rosszabb. Ördögi kör: nem mozdulok ki - nem ismerkedek, nem sportolok - antiszoc és puhány leszek - kedvtelen vagyok - otthon maradok mert az kényelmesebb is , meg nem tudom, hova mehetnék, (és most nem a haverokkal, mert ők is olyan beállítottságúak mint én, hanem egyedül, én egyedül kimozdulni)- persze kezdődik az egész előlről az idő meg csak telik
2012. dec. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!