Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs fiú lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkedem, és sokszor fiúkkal is. Van olyan, akivel rendszeresen találkozom, de nem tudom, hogy ez által az adott személy félreérthet-e engem.
2012. dec. 27. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Amíg nincs szex addig van.
2012. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem nem és nem. Én is azt hittem h igen de nem. Mikor megkért h szexeljünk rájöttem h nincs iylen
2012. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szóval ha többel is barátkozom, akkor most mindegyik félreért?
2012. dec. 27. 20:59
 4/17 anonim ***** válasza:
De van! Csak akik nem hisznek benne azoknál nincs.
2012. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak ritka. Ha mindkét fél úgy áll hozzá, akkor van. Ne vegye sértésnek senki, de ez elsősorban a fiúkon bukik el.
2012. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzalom nélküli nincs igazán,mert ha van 2 ember az ellenkező nemből,és van azonos érdeklődési kör,előbb utóbb kialakul egy vonzalom vagy az egyik,vagy a másik fél részéről.Legalábbis szerintem.Nekem is van jó néhány csaj haverom,de a haver és a barát közt sok a hézag.Lány barátom csak 1 van,de ő meg be vallotta,hogy évekig szerelmes volt belém.Most meg csak azért nem,mert nem találkozunk sűrűn és van férje is.
2012. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
gyerekkorban simán van,felnőttek között nincs,max dugás után.
2012. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van. Csak azoknál nincs akik úgy állnak hozzá, hogy nincs.
2012. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
az egyik fél mindig többet akar, de ha elsőre nem is én mindig azt a példát szoktam felhozni, hogy ha egy addig lakatlan szigetre kerülnének, úgy is előbb utóbb megtörténne a dolog
2012. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De, létezik.
2012. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!