Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rendőr mellett milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rendőr mellett milyen élet várhat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy férfi, azt hiszem kölcsönös, de nem tudom mit tegyek. Mindenki azt mondja, hogy a rendőr-civil kapcsolat esélytelen az ő életvitele miatt.


Én olyas valakit szeretnék magam mellé, akivel komolyan tervezhetek.


Mit gondoltok? Tapasztalat valakinek?


23/N


2012. dec. 28. 13:28
1 2
 1/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
53%

láttál te már magyar rendőrt ?:D állnak a lámpánál és nézik h átmész-e a piroson. [de ha a kettes golf úgy csapja ki a kanyarban h súrolja a strici satyijukat arra rá se bsznak]


kétlem h a munkájának élne :D ha nem tartasz otthon semmi illegálisat akkor no para.

2012. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát, én minimum egy kis botra cérnával felfüggesztve fánkot húznék az orrotok előtt, vagy egy Deák igazolványt xD
2012. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon biztonságérzetet adó kapcsolat, erős,határozott férfi mellett, aki szereti a nőket. A rendőrbácsik jó partyk, szeresd őket nagyon!

Ez nem a terrorelhárítós sorozat, hogy aki hatósági személy, azok minden nap totál életveszélyben vannak, meg lövödözéses autósüldözéses ukmukfuck... Magyarországon egy rendőr életpályájának melója 90% ban járörözés, igazoltatás, helyszíni bírság meg ilyenek...nyomozgatnak és szevasz. Kb 10 évente történik valami akció féleség.

Sokaknek van ilyen műszak jellegű munkahelye, kicsit átlagembertől eltérő beosztással, mégis tudnak jó párkapcsoaltban élni, ha szeretik a párjukat, tudnak tolerálni, alkalmazkodni!

2012. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lehet tudni, akivel komolyan tervezel, valóban melletted is marad. Éljétek az életeteket és meg fogod tapasztalni, milyen mellette.Hiába mondja itt bárki, hogy így élnek, meg úgy élnek, nem biztos, rátok igaz lesz.Idővel el tudod dönteni,vállalod-e, vagy sem.
2012. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Biztos, hogy nem kezdenék rendőrrel, kerülöm őket, mint a pestisest, pedig nem vagyok bűnöző.
2012. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalat nincs, csak vélemény:


Nagyon kell szeretned, hogy jól működjön.

2012. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem járőr, nagyon sokat dolgozik. Késő estékig.


Miért kell nagyon szeretnem, hogy működjön, ezt hogy érted? Én már most nagyon szeretem, csak nem merek belevágni.

2012. dec. 28. 13:59
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendőrök is használnak ncore-t nyugi...


http://www.youtube.com/watch?v=8JxUq39R4cA


:D


Na jó érdemben nem tudok segíteni. Egy szomszédunk pasija is rendőr volt. Elvoltak.

2012. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Aki hivatásos-civil házasságban élt a környezetemben, mind elvált. Rengeteg elvált rendőrt is ismerek, vagy single-k. Nyilván nem véletlen.
2012. dec. 28. 14:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek olyan házaspárt, akik már vagy 15 éve együtt vannak. a férfi rendőr (nyomozó), a nő meg tanár. ez egyáltalán nem a hivatástól függ szerintem...
2012. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!