Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rendőr mellett milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rendőr mellett milyen élet várhat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy férfi, azt hiszem kölcsönös, de nem tudom mit tegyek. Mindenki azt mondja, hogy a rendőr-civil kapcsolat esélytelen az ő életvitele miatt.


Én olyas valakit szeretnék magam mellé, akivel komolyan tervezhetek.


Mit gondoltok? Tapasztalat valakinek?


23/N


2012. dec. 28. 13:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerencsések!
2012. dec. 29. 17:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt k.vára nem befolyásolja a hivatás, aki meg az mondja, hogy igen, az csak kifogásokat keres! Egy útépítő is lehet boldog, és egy politikus is boldogtalan.



Lányként van esélyem? Mi kell hozzá?


"Szeretnék a Rendőrtisztire jelentkezni,de ahoz gondolom kell megfelelő testalkat,fizikum is.>>> Igen.

Érdemes lenne már most elkezdenem rá készülni?>> Igen!! "


De tudnod kell, nemcsak a fizikum kell, hogy jó legyen, hanem minden. Pszichésen is jól kell teljesítened, és a tanulmányi átlag sem elhanyagolandó. Én azt hallottam, hogy civilként már nem jelentkezhetsz Tisztire, először el kell végezned a Tiszthelyettesit (Rendészeti Szakközép), és csak aztán mehetsz tisztire... de nem vagyok biztos benne.

2013. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem ide akartam !
2013. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
...a második részét ! :D
2013. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mire számíthatsz? Folytonos hazudozás(profin csinálják, tanulták). Egyszerre több nő. A hűség, őszinteség ismeretlen fogalom. Mikor meg lelép egy lecsúszott Fásy mulatós "énekesnövel" ahhoz is gyáva hogy eléd álljon vagy elmondja. Egy szóval nem férfi😂. De amíg egyuttvagytok -es bizonyos helyzetekben "profi" vagy évi néhány luxusut becsúszik...
2018. febr. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!