Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért teszik ki a fiúk facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért teszik ki a fiúk facebook-ra h kapcsolatban vannak, miközben ez nem is igaz? :O

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudják hogy a jobb kezük nem számít kapcsolatnak.
2012. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha bal kezes? :D :D
2012. dec. 26. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Amiért a lányok. Arról ne is beszéljünk, hogy hány házas, eljegyzett meg özvegy tini van facen.
2012. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de azt sem tudom h a lányok mért teszik ki szal please értelmes választ :D
2012. dec. 26. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mert sokan gáznak érzik, hogy nincs senkijük.


avagy pont ezzel vágnak fel, hogy ' nézd nekem van ám nőm '


nagyon gáz ez a mai fiatalság :S

2012. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olysn csaj aki azért van kapcsolatban egy kamu facebookkal hogy valakit féltékennyé tegyen.Vagy szimplán mert menő..
2012. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én 2éve próbálok ennek a rejtélynek a végére járni, de a mai napig nem értem ennek a logikáját!
2012. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megy szerintem is a képmutatás ezerrel, mert ma az adivat,ha párkapcsolatban vagy, minél több párod volt annál nagyobb skalpvadász vagy,annál menőbb vagy, nemtől függetlenül. Akik emg egyedül kószálnak, magányos farkasok, azokat le se szarják. Sokan meg félnek,hogy kiközösítődnek, és inkább képmutató módon pakolják ki ezeket a szarokat. Én ilyet sose tennék, nálam sose volt szempont,hogy kinek van párja,kinek nincs, a kinem szarja le kategoriába tartozik.
2012. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shadow T válasza:

Ha a normális pasikra gondolsz (mint én) akik férfiből vannak és nem a facebookon élnek.

Én pl azért voltam kapcsolatban 2-3 hónapig amikor nem is volt csajom mert nem tudtam hogy hogyan kellett megváltoztatni az állapotom de nem hiszem hogy ez miatt van-e ez a jelenség ez kábé az emberek 5% igaz xD

2012. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!