Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélye egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélye egy átlagos kinézetű, nem túl szép fiúank egy olyan lánynál, aki egy bombázó? Jól kijövünk, kedves lány, de én hozzá képest nem érek semmi. Facebook-on a legjobb pasik like-olják a képeit és kommentelnek hozzá.

Figyelt kérdés

Félek tovább lépni, elmondani neki, hogy mit érzek, mert miért is választana pont engem, amikor a tenyeréből esznek a férfiak? Ráadásul nekem van egy kis járás és beszédhibám is, meg nem vagyok az a kigyúrt szépfiú. s ahogy hallottam már sokaktól, alap elvárás egy nőnél, hogy egy férfi legyen izmos és megtudja őt védeni, ha kell.


23/F


2012. dec. 28. 16:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően ösztönből nem a te fajtádat rajongják a nők,hanem az izmos, erőt sugárzó daliákat, ahogy a férfiak is a csinos cicalányokat kedvelik. EZ a természetes, ez a jó, a szép a vonzó. DE! azt ne feledd,hogy sok ember ezt pszichésen nem bírja, és inkább lemondanak róla, és beérik, sőt kifejezetten jónak találják a kompromisszumos tök átlag középszert. Főleg ha jól néz ki az illető, de önértékelési gondjai vannak, nem bízik benne,hogy az általa túl szépnek vélt partnert nem tudja megtartani, akkor csak görcsöl egy életen át mellette, attól függetlenül,hogy nemileg izgatja, ne lesz boldog, és inkább egy tök átlag mellett állapodik meg, aki feltételezhető,hogy vele marad ameddig akarja. Márpedi ezen az elven lehet hogy bizonyos nőknél pont ezért te leszel a nyerő.

Bár ha belegondolok, azok a nők akik faszájul néznek ki,és kapósak is marhára, azért eléggé tudtukban vannak azzal, hogy kő keményen jó nők, igazából nekik nincs önérétkelési problémájuk negatív irányban, tehát annyira nem biztos,hogy beérik az kevésbé jóval. De vannak olyan nők, akik azért elég jól néznek ki, de nem annyira kapósak mégis, azoknál lehet esélyed. Attól függ,hogy a pina aki tetszik mennyire van elájulva, elszállva magától. Ha nagyon királynő effektus, akkor a közelébe se mehetsz. Ha már nagyon viszket a pöcke, akkor tied a pálya....

2012. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%

Hát előttem szóló jól mondja, csak 1 nagy hibát tartalmaz a szövege: nem a perfect csajok válogatósak, hanem az ÖSSZES!

Én már láttam kigyúrt 8/10-nek mondott palit elzavarva egy 2/10-es dagadt, ocsmány pofájú csajtól elzavarva, mert még az ilyen ocsmányságok közül is rengeteg van, aki ELVÁRJA, hogy te 10/10-es légy, lehető legjobb képű és pénzed is legyen.....

.... sajna egy ilyen világban élünk....

.... a lányok kicsit sem aranyosak igazából meg nemes szívűek....

különben a nők 2/3-a megcsalja a párját


Ajánlom, hogy minden időd gyúrásra töltsd, halmozz fel pénzt, és d*gj meg minden nőt kíméletlenül, majd dob el őket... hidd el a mostani és ehhez hasonló csalódások a mostani csajjal ráébresyztenek, hogy rosszabbak, mint a nőcsábászok...

2012. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Összejöttetek?:D
2014. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!