Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljak meg egyedül boldogulni?

Figyelt kérdés

Eddig csak hosszú kapcsolataim voltak, de egy ideje elhagyott a legutóbbi barátom is. Azóta nyilvánvaló lett, hogy még nem vagyok kész egy újabb kapcsolatra, de nem is lenne rá jelentkező. Viszont nagyon rossz egyedül ébredni, és minden problémát egyedül oldani meg. Nem tudom, hogyan kell, mert már régen voltam így, és emlékszem, akkor is utáltam egyedül. Most viszont nem akarok depressziós lenni, azt akarom, hogy egyedül is boldog és erős legyek, de hogyan?

22/l



2012. dec. 29. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
találj célt az életednek, támaszkodj a barátaidra. kevesen képesek mindennel egyedül birkózni meg és mint tudjuk csapatban az erő. igazi recept nincs rá! csak a te elhatározásodon múlik, hogy igenis boldog akarsz lenni egyedül is :)
2012. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhatározás kérdése. Minden egyes leküzdött problémával erősebb leszel, és ne bagatellizálj el egyet se, hanem legyél magadra büszke, ezt is megoldottam, ilyenek.
2012. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Én egy fél éve vagyok egyedül, de úgy, hogy egyedül is élek 19 évesen a lakásban, majdnem két éves kapcsolat után.

Inkább a szakítás viselt meg. Az egyedül lét inkább segített abban, hogy önálló legyek. Rengeteget segítettek a barátaim.

A barátok erőssé tudnak tenni. Megszoktam, de nem ez a célom

2012. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyedül laksz külön lakásban?
2012. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A családommal élek, tulajdonképpen nem vagyok tejesen egyedül, de persze ez nem ugyanaz, mint amikor még a barátom is itt volt.
2012. dec. 29. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:
De hiszen akkor nem egyedül kell megoldani minden problémát, ráadásul a legtöbbet még nem is Neked kell, mert a szüleid oldják meg. Milyen problémákról van szó?....
2012. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Attól, hogy velük lakom, nem ők oldják meg a problémáimat, sőt, ez általában fordítva van. Idősek, és egy felnőtt testvérem is velünk lakik.
2012. dec. 29. 17:27
 10/13 anonim ***** válasza:

De miféle problémád van, aminek a megoldásához segítség kell?

Az egyedül boldogulás olyasmi, minthogy hogyan tartsuk fenn a lakást, magunkat, hogyan főzzünk magukra, stb.

Más nem tudom, mi lehet, aminek a terhét meg tudtad osztani a fiúval...

2012. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!