Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legcikibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legcikibb élménye? Milyen cikis élményeken vagytok túl?

Figyelt kérdés
bármilyen cikis sztorit meghallgatnék
2012. dec. 29. 17:55
 1/7 anonim válasza:
100%
én nyertem egy fogadást, be kellett mennem intimissibe felprobalni egy melltartot, lefenykepezni magam és megmutatni 10 embernek... mindezt 10000 forintért...sokat vaciláltam, bementem az intimissibe, jön oda hozzám a piszok csinos eladolany, hogy miben segíthetek?mondtam neki hogy szeretnék egy melltartót, erre megkérdezi,hogy magadnak??egtem mint a rongy, de mondtam hogy igen...segített választani, felprobaltam, megkérdezte, hogy kell-e egyel kisebb, picit nagyobbat adott...megnézett majd megdicsérte a melleimet, kimentem fotót 10 szembejovonek meegmutattam, enyém volt a 10000es. mindezt csak azért írom le cikis sztorinak, mert 17 éves fiú vagyok
2012. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Életem egyik legkínosabb helyzete az volt, mikor a gyakorikerdesek.hu- n az egyik kérdésre tett válaszomban leírtam, hogy megkóstoltam a saját spermám és ez kiderült a suliban. Az osztályom 90%-a nevetett rajta, 40%-a, ami a fiúk 90%-ának felel meg kb cinkelt is, olyan hangosan, hogy lazán elhallatszott a 40 méter hosszú folyosó másik végére is. Kb 3 percen belül más osztályokba is elterjedt a hír és a folyosón is odajöttek hozzám megkérdezni, hogy ízlett-e stb...közben gúnyosan nevettek.

Miután kiderült az osztályom előtt ez a dolog..ki is menten a teremből, mert nagyon cink volt. Lementem az aulába, szépen megkértem, hogy törölje a válaszom +még néhány cinkes kérdést, mivel a googlen utána néztek az oszt. társaim a többi kérdésemnek és a fiúk a cinkesebbeket hangosan felolvasták, melyen jót nevetett az osztály 90-95%-a.

Persze, hogy nem törölték a saját kérdésem és a válaszom, de ha a szexualitás kategóriába írok 17 évesen már törlik is...

Van egy olyan sejtésem, hogy ezt a válaszom is törölni fogják, mert szóbahoztam őket.

2013. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2. voltam


" Lementem az aulába, szépen

megkértem,"

úgy értem, h a GYK moderátorait kértem meg.

2013. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer anyámmal mentem a boltba, és ott volt az a fiú aki tetszik. Anya is tudta hogy, tetszik nekem. Egyszer csak anya odakiabál neki:

– Hé, Máté! Tudtad, hogy tetszel a lányomnak?

Azóta se beszél velem Máté, se semmi. De nem baj, mert már van pasim.

2013. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Du. mentem a barátomhoz és amint belépek villany leo zene elindul és halványan látom hogy a fotelben ül. oda megyek leülök az ölében erre hazaér a pasim villany fel és vagy fél óráig magyaráztam hogy mit kerestem a bátya ölében...
2013. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elkezdtem dugni a barátnőm. benyitott a hugom, megállt az ajtóban. és azt mondta, fogadjunk, hogy hang vagy mellettem megkúrni a barátnőd.. Én meg elkezdtem mellette, erre benyitott apám, az is bejött, utána meg még a nevelőanyám is... az utolsó vendég jöttekor már azért megálltam a szexben.. kezdtünk túl sokan lenni :DD
2013. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!