Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy nekem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy nekem ez a "barátnő szerzés"?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam, nem igazán volt barátnőm ezidáig , és még csak kilátásban sincs, és engem ez már egyre jobban zavar. Nem azért mert ez a menő, hanem mert én úgy érzem. Jó lenne már valaki... De egyszerűen nem jön össze. Pedig egész jól elbeszélgetek bárkivel ha az tényleg beszélgetés, és nem csak én beszélek, ronda se vagyok... na jó nyilván nem én vagyok a szőkeherceg, ez tény, de kompenzálandó nincsenek nagy igényeim. Miért nem megy ez nekem egyáltalán? Udvarias, kedves, megértő, lelkiismeretes, szerető, figyelmes vagyok, és még talán okos is , ha most diplomázok hamarosan nem büfészakon... és a legnagyobb problémam se az, hogy ha lecumizott egy csaj az megcsalásnak számít e... Lehet nem vagyok elég határozott, vagy nem fejezem ki egyértelműen mit szeretnék?

23F


2012. dec. 29. 18:02
1 2
 1/11 isshosenkin ***** válasza:

Ha ne nézel ki rosszul, akkor menj bulizni..csajozni..


Ha nem olyan jól nézel ki, akkor ismerkedj a környezetedbpl, vagy iratkozz be vmi szakkörre.


És legyen vmi konkrét elképzelésed, kit szeretnél magad mellé..mert az, hogy jó lenne már vki...az nem olyan jó kezdet..

2012. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg szerintem edz egy kicsit , az sose árt ;). Am mutathatnál képet magadról :). Akár privátba is. L/21
2012. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Konkrét elképzelésem azért van, mondjuk ha külsőre nézünk valakit, elég sok mindenki tetszik, de természetesen azért megvannak a határok. belsőre meg azt meg nem látjuk csak később válik el.Fényképről meg annyit, hogy szerintem kérdeztem már hasonlót, kértek fényképet, fele részük azt mondta, hogy hát nem.. fele meg hogy nincs semmi baj velem... szerencsére nem vagyunk egyformák. De ha valaki kér akkor éppen küldhetek fényképet.
2012. dec. 29. 18:54
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet h csak nagyon rákattantál erre a témára :)
2012. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez tény, meg az is hogy idén 3-4 ember jött a barátság szöveggel... és kezd idegesíteni még ez is ráadásul. Pedig mind több lehetett volna, és nem csak szerintem
2012. dec. 29. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni a helyzeted! 23 évesen már naponta zaklatnának a csajok ha aránylag jól nézel ki! Szerintem túlbecsülöd magad!
2012. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát hogy mondjam, akik ismernek, azokkal elvagyok, ha nem ez lenne a helyzet ami, akkor tuti "zaklatnának " is , nincs annyi rengeteg nő ismerősöm akikkel mindennapi kapcsolatban vagyok ... többek közt szerintem ez az én legnagyobb bajom. És mostanság napi 9 órát dolgozok, este 6ig, mellette államvizsgára tanulok, és szakdogát írtam. Mint mondtam a "túlbecsülöm magam"-ra hogy 50-50% mondja hogy bejövős, meg hogy nem az...és írtam nem vagyok szőkeherceg, de ronda se... valahol az aranyközépút + tedd a szívedre a kezed és mondd, hogy nem láttál még ronda csávót jól kinéző lánnyal :)
2012. dec. 29. 20:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg az lemaradt, hogy elő elő fordult már, hogy azért megnéztek... lehet hogy épp lehúzódott a sliccem vagy egyéb, de attól még előfordult már.
2012. dec. 29. 20:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Kevés a tapasztalatod, csináld, és előbb-utóbb jó lesz.
2013. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ezért nem kell aggódnod! Hidd el, ami késik nem múlik! Az, hogy nem bomlanak utánad a lányok, lehet nem is nagy baj, így nagyobb eséllyel találhatsz egy kedves, érzéki lányt, aki nem csak kihasznál vagy a pénzedet nyúlja le! Ez az én véleményem, lehet kicsit "álmodozó". L/19
2013. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!