Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinedzser lanyok! Mi a velemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinedzser lanyok! Mi a velemenyetek a vallasos fiukrol?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek pap lenni nem erröl van szo csak szeretnek a romai katolikus vallas szerint elni. Azert kerdezem ezt töletek, mert szerintem sokan lenezik azt ha egy fiatal vallasos... Tenyleg igy van ez ?

17F


2012. dec. 29. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem mondom magam vallásosnak, viszont szívesen beszélgetek különböző vallásokról, mert érdekesek. Én egyáltalán nem nézem le az ilyen embereket, bár én más értékrend szerint élek. :)

15/l

2012. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
En nem a divatot követem, nem azert akarok vallasos lenni mert az menö hanem mert hiszek benne...
2012. dec. 29. 23:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le a vallásos fiúkat. Ha a barátom vallásos lenne, nem zavarna és nem nézném le emiatt...Miért nézném le?! Én tiszteletben tartom, ha valaki vallásos. 16L
2012. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben ateista vagyok, szóval nem jönnék össze vallásos fiúval. Nem csak az estleges életmódbeli eltérések miatt, hanem elvből sem, mivel teljesen más világképe van nyilván, mint nekem.

Ezzel szerintem minimum a felére csökkented a potenciális partnereid számát, mert ha nem is néznek le, de a mai tinik nagy részének lételeme a bulizás, amibe nyilván sok nem éppen hívőhöz illő dolog is beletartozik. De gondolom te úgysem ilyen lányokkal akarsz ismerkedni, szóval ez legalább egy jó szűrő. 17l

2012. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nagyon kevés vallásos fiút ismerek. számomra az egy hatalmas plusz, hogy ha a fiú vallásos, mert látni, hogy van benne komolyság, már ha tényleg hisz és olyan életet folytat, nem csak az, hogy elmegy templomba. Szerintem nagyon jó lehet két vallásos fiatalnak, hogy tudnak beszélgetni ilyen dolgokról is, mert nekem eddig csak egy fiúm volt, ő református volt, de nem szerette ezt a témát, úgyhogy nem tudom milyen lehet egy fiú tinivel ilyen témáról beszélgetni. én rendszeresen templomba járok, már kiskoromtól kezdve édesanyám és nagyszüleim által vallásos környezetben nevelkedtem és mai napig része az életemnek. bár néha egy kicsit már idegesít, hogy egész nap a mária rádió hallgatja anyukám.. :D de ez mellékes. szerintem aki Isten szabályai szerint él, már nem lehet nagyon rossz ember, és sokkal szimpatikusabb. bár nekem néha vannak kétségeim az egyházzal kapcsolatban, de örülök, hogy része az életmnek.

nem kell kimondott szentnek lenni, de lehet, hogy pont ezért lenézik a vallásosokat. azt gondolják, hogy azok unalmasak.. de szerintem a vallásosság és a jó társaság nem zárja ki egymást abszolút..

nekem két barátnőm van aki nm csak templomba jár, hanem tényleg komolyan is gondolják a hitüket, és a többiek csak néznek, hogy ha épp a gyónásról beszélünk..de hát ugye nem csak ebből áll az életünk..mi vallásosak is ugyanúgy rosszalkodunk de mértékkel :D nem vagyunk apácák, de tudjuk hol a határ.. persze nem mondom, hogy csak a római katolikusok a rendesek..ugyan olyanok, mint másak

2012. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"de a mai tinik nagy részének lételeme a bulizás, amibe nyilván sok nem éppen hívőhöz illő dolog is beletartozik"


he? a ribanckodás nem szerves elem a bulizásnak...

2012. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18L voltam.. ja és a katolikusok is ugyanugy buliznak, csak pld nem káromkodnak annyit meg nem foglalják az édesanyjukat a legrondább káromkodásba.. vagy nem fekszenek le ezzel azzal.. de sztem ez az alap emberi erkölcs..
2012. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a ribanckodásra gondoltam, inkább az ivászatra, esetleg drogokra. Persze ezek nélkül is lehet bulizni, de az én környezetemben a legtöbb tini minimum részegre issza magát egy partyn. De ezért mondtam, hogy a vallás legalább egy jó szűrő az ilyenek ellen.
2012. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz pillanataimban: legszívesebben letámadnám a kis cukikat és... khm.

Jobb pillanataimban tisztelem őket.

De nem szoktam lenézni sose. 17L

2012. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztosan ezért nem néznélek le, de társamul sem szeretnélek, mert olyan elöirásokat kell betartanod, amelyek manapság betarthatatlanok, kivéve ha kiszakitod magad a mai társadalombol. Abban az esetben, meg ha vallásosnak mondod magad és nem tartod be a vállalt kötelezettségeket, utolso szemétnek tarttanálak.
2012. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!