Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a tinédzser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tinédzser fiúkról szerelem terén? Unakaöcsém 16 éves, iszonyatosan szerette a barátnőjét.

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes volt a lányba, éjjel nappal vele akart lenni, de nem tudtak sokat találkozni. "Kiszeretett a lányból, azért is, mert egyszer jól összevesztek), és szakított vele, de azóta le se sza**a a lányt. Hogy lehet ilyen? Olyan hülyén viselkedik mindenkivel, én meg nem akarok beleavatkozni a rokonom életébe, de valahogy muszáj segítenem, mert szerintem tönkretette a saját életét, a lányét is, és most már a családjáét is.
2011. márc. 12. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit csináljon, miután szakított? Ilyenkor egy felnőtt sem jópofizik, ha nem muszáj.
2011. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Brúsz Wéjn ***** válasza:

Egészen biztos vagyok abban, hogy 16 évesen nem tette tönkre sem a saját, sem a lány életét. Mivel az életük nagy része, -szerencsés esetben, - még előttük van. És a mai világban ezek a tinédzserszerelmek amúgy is elég tiszavirág életűek.

Azonkívül azért mert egyszer összevesztek,és ettől szeretett ki belőle, nem tartom valószínűnek, hogy olyan nagyon szerelmes volt. Én például számtalanszor aláztam meg magam egy lány kedvéért...

2011. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 16 éves fiúk és lányok is egyik nap még nagyon szerelmesek másnap már nem harmadik nap pedig ismét csak valaki másba. Ez teljesen normális, hozzá tartozik a tizenéves léthez és egy szakítással senki nem teszi tönkre az életét hacsak nem 20 éves házasságról van szó.
2011. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, értem, mit gondoltok. Talán az a baj, hogy én kívülállóként látom, hogy ilyen jó lányt sosem fog magának találni.

Egyébként az, hogy msn-en szakított, aért ez mégis kicsit pofátlanság. Szerintetek mit mondjak a lánynak, ha látom mondjuk a buszon? Ott lakom a közelükben, és már rám is olyan szomorúan néz, pedig nem tehetek semmit.

2011. márc. 12. 20:12
 5/6 Brúsz Wéjn ***** válasza:

Msnen szakított?

A volt barátnőmmel találkoztunk a születésnapomon, közölte, hogy nagyon szeret, szeretné, hogy feleségül vegyem, majd hazaértem, leírta msn-en, hogy boldog születésnapot, szakítsunk, mert van egy lány, aki tetszik neki. Hát tényleg nagyon boldog születésnap volt...

Vannak vicces dolgok.

2011. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát vannak. :D
2011. márc. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!