Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinedzser lanyok! Mi a velemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinedzser lanyok! Mi a velemenyetek a vallasos fiukrol?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek pap lenni nem erröl van szo csak szeretnek a romai katolikus vallas szerint elni. Azert kerdezem ezt töletek, mert szerintem sokan lenezik azt ha egy fiatal vallasos... Tenyleg igy van ez ?

17F


2012. dec. 29. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tévedés, a vallásban nem kötelező semmi, mindenki maga választja, hogy hogy s mint, mert nem érthet az ember mindenben egyet... szerintem
2012. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

NEM!!

szerintem kifejezetten jó:)

16/L

2012. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, a katolicizmus pont a szabad akaratról szól. Tehát egy katolikus is követhet el bűnt, csak aztán - hite szerint - vállalja is érte a felelősséget.
2012. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok tinédzser lány... szerintem az, hogy valaki vallásos nem zárja ki, hogy bulizzon, igyon... stb. persze mindennek meg van a határa de normál esetben ezt a nem vallásos ember is tudja. Pl. én is vallásos katolikus vagyok de nem ilyen megrögzött dogmatista. Szerintem a vallásosságnak nem biztos, hogy csak itt kéne megmutatkoznia vagy csak erre a területre kéne korlátozódnia, főleg egy fiatal életében, félreértés ne essék ezzel nem azt mondom, hogy idd segg részegre magad vagy feküdj le mindenkivel vagy tépj éjjel nappal... a bűneivel meg mindenkinek el kell majd számolnia ha tetszik ha nem. Ezzel nem kell egyet érteni én így látom de az nagyon fontos, hogy fejlődj az Istennel való kapcsolatodban, ez nem csak a katolikusokra sőt még nem is csak a keresztényekre vonatkozik, szerintem. A vallás az szabad akaraton múlik és ez így van jól, de én azt szoktam mondani, hogy egy zuhanó repülőgépen nincsenek ateisták és arra a bizonyos repülőre már mindenki felszállt. És még annyit az ateizmusról, hogy van egy rossz hírem az ember gyógyíthatatlanul vallásos, valójában ők is hisznek valamiben, ha másban nem abban, hogy semmiben. Remélem nem ment át nagyon prédikációba. :D A végére annyi, hogy ha valaki szeret valakit akkor a világnézetét is elfogadja, ha nem is ért vele egyet. 20F
2012. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!