Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hülyeség lenne? (leszbi téma, bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szilveszterkor páran (18) osztályból öszeröffenünk bulizni, iszogatni, egy HB keretein belül. Van közöttük jó pár nagyon szép lány, akiknél tudom hogy nincs esélyem, viszont van közöttük egy nagyon aranyos, kevésbé szép de formás, eléggé kétértelmű jeleket adó lány. Pl.: igen szívesen hozza témába a szex és egyéb témákat, ha félreérthető dologról van szó, ő kb. mindig az első, akinek leesik, suliban is gyakran belémkarol, ölembe ül, viszont egyszer poénból, már nem emlékszem pontosan, hogy mit, de valami durvábbat elszóltam, és olyan hangon mondta, hogy ..., azt h fúúúj, mivan, leszbi vagy?? ez kb. fél éve. Amúgy meg kb. összes lány ismerősével kézen fogva beszélget, nagyon bújós. Ma is voltunk moziban, és kb. egész film alatt (horror) az én kezemet fogta, miközben a másik oldalt egy tök helyes srác ült az osztályunkból. Szóval nem tudom hova sorolni a viselkedéset.


És most jön a kérdés lényegi része:


Szerintetek érdemes lenne szilveszterkor pár kör után rámozdulnom, vagy inkább ne kockáztassam a következö 2 évemet az osztályban?


(Ja, mellesleg senki nem tudja a legjobb barátomon kívül a másságomat, de mondjuk egy csókot be tudnék magyarázni az alkoholnak.)


Nagyon köszi hogy elolvastad :)



2012. dec. 29. 23:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Magadnak biztos betudod magyarázni vagy egy pancsernak, de nálam nincs olyan a szótárban, hogy az alkohol tehet róla. Sose veszem be. Soha az életbe:)
2012. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány így viselkedik ... :D Ezek nem jelek csak ilyenek.Nekem van egy lány ismerősöm akinek régóta van barátja még is szónélkül úgy beüll ölembe alig bíram tartóztatni magam meg belém búj ölelget stb stb ha nem lenne pasija azt hinném hogy más már fogna és vinne szobára :D
2012. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Nos, én nem vagyok leszbikus, de ha ráakarsz mozdulini akkor pia után smárold le, és ha bejön ez neki akkor hozd fel a témát, ha nem akkor fogd rá az alkoholra. Végülis olyan nagy baj nem lehet belőle. 17 L
2012. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
35%
Moccanj rá, oszt kend az alkoholra, ha balul üt ki a dolog. Ja, és add meg a címet, én nézem majd, ahogy szexeltek és kiverem rá.
2012. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
Kedves első hozzászóló,nem azért, de én részegen majdnem lesmároltam egy lányt, és az az alkohol miatt volt, tuti. Máskor nem tennék olyat, főleg buliban.
2012. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Öhm:) faterom egy született alkoholista. És azon elgondolkoztál miért majdnem csókoloztál vele?
2012. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Az én faterom is iszik eleget. Igen, azért majdnem, mert a csaj nem volt részeg és szerencsére nem hagyta :D aminek most örülök
2012. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Velem PONTOSAN ugyanez van. Szerintem próbáld meg. Egyébként már most gyanakodhatsz, hogy meleg, csak még nem out.
2012. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a lányok egész nap tapizzák egymást osztálykiránduláson csomóan csókolóztak meg egy csaj áradozott nekem arról hogy milyen szivesen kinyalná oszttársamat. Szinte mindenkinek van pasija. Szóval ez a simulás nem feltétlen jelenti hogy leszbi viszont egy csókkal próbálkozhatsz. Majd írd meg mi volt:D
2012. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%
az én legjobb barátnőm leszbikus már óvoda óta ismerem és neki is volt egy lány az osztályban aki tetszett neki és a lánynak még barátja is volt és ő megpróbálta és a lány hagyta azóta is egy pár és mostmár fel válalta hogy milyen is ő és nagyon büszke vagyok rá :)
2012. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!