Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a szobatársammal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a szobatársammal. Hogyan tovább? (meleg téma)

Figyelt kérdés

[Szerintem tisztázzuk még az elején, hogy biszex vagyok.. és a téma is ilyen irányú lesz, szóval aki undorodik esetleg a dologtól, kímélje meg magát (és engem is a beszólásoktól). Köszönöm :) Értelmes válaszokat pedig szívesen várok! ;)]


Bocs, ha hosszú lesz, de ezt nem lehet rövidebben. Szóval.. Ketten maradtunk szobatársammal koleszban. Tegnap jobb ötlet híján elmentünk kocsmázni még néhány másik sráccal. Nem mondanám azt, hogy berúgtunk... tényleg csak kicsit iszogattunk meg dumáltunk, főleg h nekem ma délelőtt indult a vonatom haza.. szóval nem akartam másnaposan utazni amúgy se :D


Ilyen 1-fél2 körül visszajöttünk - és innen indul a "buli":

Elkezdtem megágyazni, közben ő kitalálta, hogy még elmegy zuhanyozni. Látványosan elkezdett előttem vetkőzni, aztán szép lassan elindult fürdeni. Én meg ott álltam (majdnem a szó szoros értelmében :D), és néztem h ez most mi volt...

Később kijött egy szál törölközőben, aztán azt is levette és átváltott boxerre (ezt is mind előttem, ami nem szokása). Betudtam annak a kevés piának - ettől függetlenül nem tehetek róla, de végignéztem ezeket a kis bemutatókat.

Mondtam hogy oké, akkor már én is elmegyek zuhanyozni, addig ágyazzon meg és lehetőleg ne csináljon hülyeséget. Hát... mire visszamentem az ÉN ágyamon feküdt kiterülve (sajátjával nem csinált semmit). Mondom f@sza, megpróbáltam felkelteni, erre kinyitotta a szemét, rám mosolygott és elkezdett húzni le magához.

Egy kicsit meglepődtem, de aztán kapcsoltam és mondtam hogy hagyja abba, inkább megágyazok neki én, aztán aludjunk. Ő viszont nem engedt el, hanem egy hirtelen mozdulattal magához rántott. Amilyen szerencsém van, persze ráestem. Vártam, hogy most mi lesz (kicsit azért kíváncsi voltam mit akar ebből kihozni), ő meg megint elmosolyodott és megcsókolt..


Innentől kezdve még egy "józanabb" pillanatom volt, amikor abba akartam hagyni az egészet, de akkor meg úgy kérlelt meg minden, hogy egyszerűen nem bírtam ellenállni :\

Szóval megtörtént... Annyira jó volt, utána meg ahogy hozzám bújt, az valami hihetetlenül jó érzés volt. Így is aludtunk el..

A vonat indulása előtt kb 1 órával keltem fel, szóval áldottam magam, amiért már tegnap estefelé bepakoltam nagyjából. Nem volt szívem felkelteni, főleg hogy nem is tudtam volna neki mit mondani.. mármint amit egyáltalán meg lehetne beszélni annyi idő alatt. Tehát csendben összepakoltam, írtam neki egy kis üzenetet azért, és leléptem...


Amikor hazaértem írtam neki, de nem reagált. Utána hívtam is még, de nem vette fel. Szóval most rohadtul nem tudom, hogy mi van. Tényleg nem voltunk részegek, és nagyon úgy tűnt hogy ő is akarja. Főleg, hogy ő kezdeményezett.

De alapból az egész szitu gáz, mert szobatársak vagyunk meg minden és áhh.. Nem tudom, mit kéne csinálnom.


Kérlek, mondjatok valami véleményt!

Köszönöm annak, aki elolvasta (már csak azért is mert ilyen hosszú lett), és válaszol is. :)



2012. dec. 14. 22:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
98%

tudhatta előre, hogy esetleg kellemetlen lesz így, hogy szobatársak vagytok, szerintem belekalkulálta


szóval nagyon rosszul nem sülhet el a dolog

2012. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
Ne aggódj, amiért nem veszi fel meg nem hív. Lehet, hogy más dolga van. A barátnőm se mindíg veszi fel stb. Mi meg öten vagyunk a koleszban szobatársak, heterok...de mind az öten szoktunk meztelenkedni xD
2012. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy még nem tudja ő sem mire vélni a dolgot, talán össze van zavarodva. Azóta sincs róla hír? Ha ő a részéről benne lenne a dologban, te gondolkoznál folytatáson?

Mellesleg csak orál történt köztetek?


22F meleg

2012. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 thebestchris válasza:
97%

Az előző válaszolókkal egyetértek! :-)

Na, most akkor mi történt, beszéltél vele..stb.?: )

2012. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 supra01 ***** válasza:
94%
Szerintem is csak az van, hogy most kapcsolhatott ő is, és nem tudja miért hívod! Azt is hiheti, hogy le akarod tolni!
2012. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Beszélni még mindig nem sikerült vele.. mondjuk nemrég keltem, szóval eddig még nem is próbálkoztam :D Meg nem is tudom, miután én már kerestem párszor örülnék neki, ha reagálna rá.

Hát, egy kicsit tartok attól h hogy is lehetne kettőnk között megoldani a dolgot (ha benne lenne ő is), de egyébként én benne lennék... nagyon tetszik :)

Amúgy egyetemi koleszról van szó, nem csak orál történt.. és én voltam az aktív (ha ez számít :))

2012. dec. 15. 15:22
 7/46 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tetszet neki a dolog.Lehet hogy azért nem vette fel mert kicsit össze van még zavarodva.De hidd el nekem hogy keresni fog téged.Mert én is azt tenném:) így gondolom. Remélem tudtam segíteni:) 26F meleg
2012. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
98%
Hát hogy ekkora mázlit: pont egy olyan fiúval kerülsz egy szobába, aki nemcsak, hogy tetszik, de még viszonozza is... Ne hagyd annyiban a dolgot, mert lehet soha többé nem lesz ilyen lehetőség. Amúgy ő "hivatalosan" heteró volt eddig neked, vagy te is tudtad róla, hogy biszex, vagy meleg?
2012. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
97%

3-as válaszoló vagyok. Azóta fejlemény? :)

Mellesleg nem semmi, hogy egyből mindenbe belementetek.. A passzív oldalt még párommal is csak jó 3 hónap után vállaltam be (mindketten aktívok vagyunk ;) ).. nekem vmiért van egy olyan érzésem, hogy a szobatársad is min. bi, és nem csak kíváncsi hetero. :)

2012. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem megbánta és most fáj a segge mint állat:D:D

Ja és bűntudata van! Lehet, már rég felakasztotta magát.

2012. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!