Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érzékeltessem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzékeltessem, hogy gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
Az öltözködésre gondoltam elsőrorban. Akár az utcán, akár egy szórakozóhelyen járok, azt szeretném, hogy tudják a lányok, bizony én jómódú vagyok. Egyébként jóképű vagyok (ami manapság már ritkaság), úgyhogy hozzám mindenféle öltözködési stílus passzol. Az ismerkedésben szerintem előny, hogy ha azonnal nyilvánvalóvá válik: én magasabb színvonalat képviselek, mint úgy általánosságban a többiek. Egyébként nem kell irígykedni, a kérdést azért tettem fel, hogy segítsetek, nem pedig azért, hogy beszóljatok valami csúnyát :) Köszike. 20/f

2012. dec. 30. 12:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Hordj drága órát. Drágát, de visszafogottat.
2012. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Akkor a pénzed miatt fogsz bejönni, sztem.

De vegyél minden ruhából a legmárkásabbat és akkor majd észreveszik.

2012. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
hányok az ilyen fiúktól.
2012. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

Ne a pénzeddel akarj hódítani! Nem te vagy gazdag, hanem a családod él jómódúan, te még nem dolgoztál meg a pénzért!


Pénzért szexet tudsz venni, de igaz szerelmet soha!

2012. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél iphont a new yorkerbe vegyél ruhákat, vagy a zarába. A kivágott nyakú pólók olyanok. A legyen órád. Márkás, cuccokat vegyél, mert de ne Adidas meg niket.
2012. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ordibáld hogy szereted Justin Biebert meg az One Directiont.. hidd el tapadni fognak rád a 12-16 évesek :D
2012. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%

Hát elég gáz felfogás csillogni hogy gazdag vagy-max olyan csajt szedsz össze aki le akar nyúlni. Majd kifogsz vmi pénzéhes dögöt aki nem téged szeret hanem a pénzed.

Amúgy ha gazdag is vagy nem dicsekednék vele 20 évesen biztos nem te érted el-apuka alád rakta a verdát vagy örököltél... Majd ha önerődből vitted sokra akkor villogj-bocsi ha kemény voltam nem szoktam amúgy... De utálom ha vki a pénzével meg a verdájával próbál csajozni...

2012. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Várom még az ötleteket. Igen szerintem se adidast, meg nike -t kell hordani, olyat a cigányok szoktak. Valamilyen kifinoultabb Úri ruhadarabokra gondoltam. Köszcsy
2012. dec. 30. 12:25
 9/40 anonim ***** válasza:
85%
De nagy ász vagy madár..old meg magadnak tahó (ha már te ilyen gazdag jóképü pasika vagy cicafiú)
2012. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
Azt kihagytad, hogy mindezek mellett 20 cm-es farkad van. :D
2012. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!