Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érzékeltessem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzékeltessem, hogy gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
Az öltözködésre gondoltam elsőrorban. Akár az utcán, akár egy szórakozóhelyen járok, azt szeretném, hogy tudják a lányok, bizony én jómódú vagyok. Egyébként jóképű vagyok (ami manapság már ritkaság), úgyhogy hozzám mindenféle öltözködési stílus passzol. Az ismerkedésben szerintem előny, hogy ha azonnal nyilvánvalóvá válik: én magasabb színvonalat képviselek, mint úgy általánosságban a többiek. Egyébként nem kell irígykedni, a kérdést azért tettem fel, hogy segítsetek, nem pedig azért, hogy beszóljatok valami csúnyát :) Köszike. 20/f

2012. dec. 30. 12:05
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
koszi szepen a normalis valoszokat :))
2013. jan. 3. 08:55
 32/40 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit! :DD
2013. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
88%
Te, vagy hatalmas forma vagy, hogy ilyeneket írsz, vagy elképesztően nagy p*cs:) Ha nem hülyeségből írtad ide, akkor viszont nem értelek.. Miért nem örülsz annak, hogy a szüleidnek sok pénze van, miért nem tudsz evvel csajozni rendesen? Azért, mert te emberileg nulla lehetsz és nem tettél le semmit az asztalra.. Lefogadom, hogy valami foos suliba üldögélsz és nem igyekszel semmiért. Az írásodból látszik, hogy egy bizonytalan ember lehetsz, aki álkérdéseket rak fel. Elárulom, hogy ha pénz mellé igyekvés nem társul, akkor a csajoknak nulla vagy, mert valójában azt nézik, hogy mennyire vagy sikeres és nem az órádat. Egy normális csaj kiröhögi a gazdag szülő elkényezhetett gyerekét, de ha kihasználod, hogy van mögötted tőke és nem órára költöd, hanem okosan költöd el, akkor előnyöd származhat belőle. Persze egy puhapöööcs az nem dolgozik:)
2013. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:

öltözz elegánsan, ing, zakó, szép márkás eredeti óra, beszélj kifinomultan, legyél udvarias, figyelmes, adj borravalót bárhol vagy, legyél jókedvű, hisz megteheted :)


én ilyen ruhákat tartok szépnek fiatal pasikon, amik itt is megjelennek:

[link]


18L

2013. jan. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
koszi szepen! :)
2013. jan. 5. 13:30
 36/40 anonim válasza:

Azt is kihagytad ,hogy az IQ-d 20, Gazsi...Azért próbálkozol,mert a ,,villogás nélküli párszerzés" nem jött be? Valószínű ,azonnal a nyakadba ugrik valaki,ha érezteted a jómódodat ... Hidd el a pénzed nélkül nem kellesz majd senkinek,tehát ez egy jó ötlet volt. A Többiek már elmondták

az ötleteiket.Sok sikert kívánok! Kösscsy <3 <3

2013. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

köszcsy meg durci:????? :DDDDDDDDDD


áááááá :DDDDD


Egyébként,aki tényleg gazdag ,annak nem kell fitogtatnia....

2013. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 1szerűen vegyél 1 luvnyát a pénzeden (őőő,bocs,apuci pénzén) ,és nem kell villogni,meg ruhatárat cserélni,illetve ilyen idióta kérdéseket feltenni a GyiK-re.Jahm,és sok boldogságot kívánok Neked és annak,aki a 'van'-ba szerelmes :) . 'Puszcsy'
2013. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Hogyan érzékeltessed, hogy gazdag vagy?


1. Gazdag emberek elit helyeken ebédelnek, vacsoráznak, kávézgatnak, sportolnak, buliznak stb.


2. Szolid, de márkás ruhákba járnak pl. Hilfiger, Zara, Lacose stb.


3. Drága kiegészítőket hordanak magukkal pl. Citizen óra, napszemüveg, iPhone, MacBook stb.


4. Milliós kocsival járnak - sose tömegközlekedéssel.


5. Elit helyen laknak.


6. Érezhetően elegáns és drága parfümöt használnak.


7. Ha cigiznek, akkor azt is a drágábbikból.


KB. így ezek.. szerintem.

2013. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez! Én ha nem is csori de àtlagos csalàdbol szàrmazom és 18-20 éves koromban engem is ez érdekelt! Mit tehetnék hogy gazdagnak jomodunak gondoljanak! Pl vettem kamu kocsikulcsot mindenkinek fizettem a piàt màrkàs (adidas.nike stb) ruhàkban jàrkàltam! Na azota eltelt pàr év és eléggé megvàltozott minden az életfelfogàsom is! Megszedtem magam hogy hogyan nem ide tartozik 30 éves vagyok van dràga kocsi csalàdi hàz és sok minden amiről csak àlmodtam régen!

A legnagyibb tanulsàg amire ràjöttem , hogy ha tényleg van pénzed rohadtul nem érdekell ki mit gondol rólad! Sajnos ez ilyenné tesz! Ne akarj gazdag lenni ha meg nem vagy az annak làtszni meg plàne ne mert egy nagy hàtrànya van! Soha nem fogod tudni ki az igazi baràtod!!!

2014. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!