Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érzékeltessem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzékeltessem, hogy gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
Az öltözködésre gondoltam elsőrorban. Akár az utcán, akár egy szórakozóhelyen járok, azt szeretném, hogy tudják a lányok, bizony én jómódú vagyok. Egyébként jóképű vagyok (ami manapság már ritkaság), úgyhogy hozzám mindenféle öltözködési stílus passzol. Az ismerkedésben szerintem előny, hogy ha azonnal nyilvánvalóvá válik: én magasabb színvonalat képviselek, mint úgy általánosságban a többiek. Egyébként nem kell irígykedni, a kérdést azért tettem fel, hogy segítsetek, nem pedig azért, hogy beszóljatok valami csúnyát :) Köszike. 20/f

2012. dec. 30. 12:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
78%

De felvágsz a semmire


Írd ki magadra hogy gazdag vagy. Akkor tudni fogják, aztán várd hogy megboruljanak előtted az emberek, gyökér.


Am nem vagy menő hogy ilyen kérdéseket teszel fel. Aki igazán gazdag az tudja hogy kell kitűnni a tömegből. Elegánsan, vagy felvágósan. Te egyik sem vagy, sőt gazdag sem. És ha gazdag vagy akkor gondolom nem gettóban laksz, gazdag környéken meg elég nehézen kitűnni egy gazdagnak. Gondolkozz...

2012. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Gondolom nem szellemi munkából az a sok pénz :)


Amúgy meg ha olyan csaj kell aki a pénzre megy,akkor egészségedre.

2012. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
69%

Gusztustalan a kérdés, de válaszolok:

Hordhatsz akár Armani vagy D&G cuccokat is, de azokkal csak azt éred el, hogy cigánynak hisznek, mivel azok szoktak (hamis) ilyenekben mászkálni, amit öccázé' vettek a kínaiban. A többi drága márkát pedig fel sem ismerik. Ugyanez a helyzet az órával is. Látják, hogy szép-szép, de az értékét nem fogják tudni.

Erről eszembe jut egy vicces sztori: a lány látta, hogy ilyen szürke fémből van az amúgy teljesen átlagos, középkategóriás órám és rá is kérdezett, hogy miből van. Mondom neki, hogy titániumból. Erre hirtelen odáig lett és vissza, hogy hűűű akkor biztos naaaagyon drága lehet (gondolom, hogy keverte a platinával :D).

Vagyis mindegy, hogy 15ezerből vagy 550ezerből öltözöl fel.

Ha fel akarsz szedni pár pénzre menő lotyót, akkor csapj ki 20-40 ezret (szigorúan csak 10ezres vagy 20ezres címletekkel) és a kocsikulcsot a pultra/asztalra és várj. A lotyók úgy mennek erre, mint légy a sz@rra... De normálist lányt nem fogsz fogni, már most szólok.

2012. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
84%
Jokepu? A leirtak alapjan inkabb utni valo fejed van
2012. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%
Tetováltass dollárjeleket a homlokodra.
2012. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
85%
Itt nem a pénz a lényeg.... a farokméreted legyen gazdag. ;)
2012. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
72%

kamuzik.

ne dőljetek be neki.

2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
90%

Ebben a korban meg ne akard nagyon mutatni hogy van penzed, akarhogy is jutottal hozza. Latod mit kapsz. Az igazan gazdag ember egyebkent is titkolja a vagyonat es tisztesseges, jozan es alazatos hozzaallasarol ismerszik meg ill. ezzel "hodit". Ha neked _csak_ annyi penzed van, hogy kerkedj vele, inkabb hagyd ha jot akarsz. Komolyan mondom.


Oltozkodes: Oltozz a korosztalyodnak megfelelo divatosabb stilusnak megfeleloen, de vegyel par jobb darabot olyan ruhakbol amiket szeretsz. Polo, kabat, cipo vagy farmer. Polokon kivuli darabok ne a markajelzesukkel tunjenek ki, hanem az anyag, a szabasa esetleg apro kidolgozott reszletek mondjak egy ruharol azt, hogy draga es jo minosegu, nem az arcimke.

2012. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

lol, szerintem én ismerlek


az összes kamublogot meg egyebet ugyanebben a stílusban tolod


lol

lol

lol

2012. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Tyű.
2012. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!