Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érzékeltessem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzékeltessem, hogy gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
Az öltözködésre gondoltam elsőrorban. Akár az utcán, akár egy szórakozóhelyen járok, azt szeretném, hogy tudják a lányok, bizony én jómódú vagyok. Egyébként jóképű vagyok (ami manapság már ritkaság), úgyhogy hozzám mindenféle öltözködési stílus passzol. Az ismerkedésben szerintem előny, hogy ha azonnal nyilvánvalóvá válik: én magasabb színvonalat képviselek, mint úgy általánosságban a többiek. Egyébként nem kell irígykedni, a kérdést azért tettem fel, hogy segítsetek, nem pedig azért, hogy beszóljatok valami csúnyát :) Köszike. 20/f

2012. dec. 30. 12:05
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok. :) Sejtettem, hogy lesznek irigyek, de nem baj :) Egyébként a 20 ezresekkel való fizetés, meg a slusszkulcsvillantás nem is rossz ötlet. De mi van, ha mégsem jönnek oda egyből? Még szívesen fogadnék néhány tippet. Köszi az eddigieket. :)
2012. dec. 30. 14:23
 22/40 anonim ***** válasza:
60%
Te most tényleg arra vered, hogy sok embert aki azt mondja kamu vagy, irigynek hiszed? Nagyon szegényes életed van. Több mint szánalmas, és te vagy a szánalmas nem azok akik szerinted irigyek. Egy kutya vagy, semmi több. Ne hogy azt hidd itt bárkit meghatsz a kamu szövegeddel. Azt várod hogy sokan irkáljanak neked, de több eszük van az embereknek hidd el. Menj és ásd fel a kertet
2012. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Ja igen, az ilyen felvágós hozzászólásod mint a #21-es sem dönt hanyatt senkit, szóval ne erőltesd a flegmázást, csúnyán megbuktál.
2012. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem beszólni szeretnék. Életemben ilyennel nem álltam szóba. A pénz nem mozgat meg. Kapcsolatban az emberek az értékek. Ha csak dugni akarsz, akkor hívjad meg a csajt, aztán vagy bejön v. nem. Ha kapcsolatot, akkor az ember nem villant semmivel, arra kíváncsi pénz nélkül is elfogadják -e. Nem irigykedem, különböző okok miatt.
2012. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 driverboy válasza:
36%
Te egy elkényeztetett ócska köcsög vagy sajnos, kérkedsz a pénzel ami valószínű hogy nem a te munkád, mindegy mit veszel fel, a pofádról akkor is le rí majd hogy te csak egy felvágós p*cs vagy. Anyagi háttérrel akkor lennél ennyi idősen ember, ha nem így vágnál fel vele...
2012. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem elég nagy az arcod, biztos látni fogják.

Ha meg netán nem jönne le nekik a arrogáns viselkedésedből, akkor vegyél fuxot meg failphone 5-öt. (Őszintén most nagyon megütnélek.)

2012. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Egyébként van igazság abban is amit írtok, de most mit csináljak? Egyszerűen kis emberek vagytok :) De nem bántásból mondom. Csak... áhh... na.. olyan kis aranyosak ezek a megyjegyzések. Bocsika, ha megbántottam valakit, tényleg. Sejthettem volna, hogy ez lesz, ha a helyetekben lennék, valószínűleg én is hasonlóan bedurciznék.
2012. dec. 31. 17:31
 28/40 anonim ***** válasza:
Vásárolj a Peek & Cloppenburg-ba vagy ehhez hasonló méregdrága helyeken.Alapkövetelmény még a Rolex vagy egyéb rendkívül híres márkás órák.(lehetőleg ne 400.000 alatt vegyél mert azok nem elég jók-olyan 900.000-1.500.000 között már találni valamire valókat amik feltűnőek is)továbbá iPhone 5-öd is legyen és mindig a legfrisebb Apple-termékeket vedd meg.Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:És valami méregdrága Magyarországon nem kapható kocsi is jól jönne.
2012. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
hát én az öltözködésre annyit mondanék hogy: boss öltönyök, lacoste, DC ( ha sportosabb vagy) , D&G, Gucci, Tommy Hilfiger, Georgo Armani, meg nézz szét az összes olasz nagymárkák között... de ha csak szimplán rohadt jó stílussal rendelkezel, már másvagy mint a többi. :) Aztán parfümöket is nézz, az elengedhetetlen egy pasi számára főleg ha átlag felett vagy :) Ezek most hirtelen :)) De am szerintem nem kell ahhoz óra a kezedre meg mindenféle arany fuxok, hiszen nem cigányos akarsz lenni , hanem éreztetni a jobbat :) Ja meg most miért ' ítélitek el emiatt? Ha megteheti, akkor miért csináljon úgy mintha nem lehetne ilyen?! Ha meg csak te írtad poénból kérdező, akkor most megtudhattad h hogyan tudnál ilyen lenni. :D
2013. jan. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!