Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kezelitek úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kezelitek úgy a szűz fiúkat, mint valami leprást?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, az eszem megáll, csomó lánnyal ismerkedtem itt, de amint megtudták, hogy szűz vagyok, egyből leléptek szó nélkül és soha többé nem válaszoltak. Én szerelemben szeretném majd elveszteni (nem holmi ribivel egy egy éjszakáson), nem gondoltam, hogy ez ennyire taszító mások számára. Most vagy a társadalom nem normális vagy velem van a baj. 19/F
2012. dec. 30. 19:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Az a baj túl optimista vagyok, hogy hátha összefutok normális emberekkel is itt. Sajnos neten keresztül nehéz kideríteni, hogy ki ribi és ki nem. Veszteni nem vesztettem semmit velük, csak meglepő (és szomorú), hogy ilyen sok van.


Aki értelmesen válaszolt, annak köszönöm.

2012. dec. 30. 19:35
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
:). Ebből is látszik, hogy nőknek fontos a szex, és hogy jól megrakják őket. Érdekes, eddig azt hittem, a nőket a belső érdekli. Az a "baj", hogy te szerelemben szeretnéd elveszíteni, a nők többsége meg már 15 évesen szétkúr@tja magát. Arról nem beszélve, hogy nem nagyon láttam még szerelmes nőt. Náluk az a szerelem, ha egy "pasy" bunkó velük magas, és ettől nedvesek lesznek. Meg kéne találnod 100 ből azt az 1 nőt, aki nem ribanc, tud gondolkodni és nem hazudozik összevissza, szerelmes akar lenni. De nem vagyok biztos benne, hogy létezik ilyen nő.
2012. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én már botlottam bele itt normális lányba is.A hiba a te keresőd szűrőjében van.:D
2012. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13.


Egyszer csak sikerül nekem is belefutni egybe :D.

2012. dec. 30. 19:39
 15/20 anonim ***** válasza:
40%
Fölösleges dolgon problémázol. Nekem nem jön be egy szűz pasi, szeretem, ha egy férfi tapasztalt és tudja mit csinál, de vannak olyan nők, akik szeretnek tanítgatni és nem bánják, ha szűz vagy. Tényleg sajnálom, nálam ez nem jó pont, és nem azért mert értéktelenebb lennél, csak ez valahogy nem jön be.
2012. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Utolso, ha igy gondolkodna minden no, mint te, akkor kihalna az emberiseg, mert szep lassan az osszes ferfi szuzen halna meg...
2012. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki szeret,akkor nem érdekli,hogy szűz vagy,vagy sem.Legalábbis én így gondolom.
2012. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy ha nem tagadod le :D
2012. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
15-ös vagyok. Gratulálok a lepontozásért; én legalább nem vagyok álszent és felvállalom, hogy nem jönnek be a szüzek. Most itt nem is főleg a tizenéves korosztályra gondolok, mert az életkoromból adódóan nem rájuk hajtok, hanem azokra, akik még huszon-harmincévesen sem voltak képesek ilyen jellegű kapcsolatra lépni egy nővel. Itt pedig sajnos nem arról van már szó, hogy az "igazira" várnak, hanem hogy komoly gondjaik a másik nemmel való kapcsolatteremtéssel.
2012. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mérgelődhetsz, de én nem 0%-ot adtam, mások is lepontozhatnak. Azt megértem, ha egy 30 éves már tapasztaltat akar, de a tizen/huszonévesek logikáját nem értem.
2012. dec. 30. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!