Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan fiúnál lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúnál lehet esélyem akinek sok lánybarátja van?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus, kedves fiú, jól is néz ki :D De amikor néztem facen a képeit, láttam hogy sok lánnyal van jóban, közös képek lányokkal (gondolom csak haverjai) meg lányok írogattak a képei alá hogy "hiányzol" "de jó lenne már látni és újra együtt bulizni" stb...Egy ilyen fiúval kisebb esély van összejönni?
2012. dec. 30. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kisebb lenne az esély, csak a valószínűsége sokkal nagyobb annak, hogy Te is csak egy barátja lennél a sok közül...
2012. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. A kérdés csak az, hogy mekkora. Ha ronda és/vagy buta vagy, akkor szerintem elfelejtheted.
2012. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy haverkodnak, még nem biztos, hogy bejönnek neki azok a lányok. Lehet, hogy jól elvannak, de nem biztos, hogy párjának ilyen lányt szeretne. Ha megfelelsz az elvárásainak, és meg tudod mutatni, hogy te különleges vagy, akkor szerintem lehet esélyed. Feltéve, hogy ő is nyitott az ilyesmire, és szeretne barátnőt.
2012. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kössz...nem vagyok ronda :D

Mármint annyi, hogy nem vagyok egy plázamacska, de ahogy néztem azokat a lányokat ők sem azok. Na jó 1-2 talán, de am nem szép lányok. Mármint nekem női szemmel nem azok. Bár az tény hogy látszik rajtuk hogy van önbizalmuk, olyan csajosak.

2012. dec. 30. 20:50
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2012. dec. 30. 20:51
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja amúgy kedves volt velem nagyon, de gyanítom mindenkivel ilyen lehet. Először azt hittem talán-talán szimpi vagyok neki, de nem tudom...Anyukámmal is kedves volt :D
2012. dec. 30. 20:53
 7/17 anonim ***** válasza:

Miért akarsz beállni a sorba? miért akarsz hosszú sírós éjszakákat magadnak?


Felejtős az ipse...


Még akkor is nehéz helyzetben lennél ha te lennél a befútó, mert az ilyen pasiknak a régi libái örökké leskelődnének utánad...mert próbálnának benneteket szétrántani...


Kell ez neked?

2012. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De miért, azok a lányok exbarátnők lehetnek?
2012. dec. 30. 21:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én barátom is sok lánnyal jóban van, bár azért, mert a lányok vannak oda érte és nem fordítva.

Ő elég válogatás és azt mondta, hogy hiába kaphatna meg sok lányt, csak azért, hogy legyen valaki, nem jött össze senkivel. Elmondása szerint rengeteg dolog van, amiben engem különlegesnek talál és ezzel simán felülmúlom a többi lányt. Ez alapján azt mondanám, hogy ez a dolog kulcsa, hogy az ő szemében másabb legyél, mint az átlag...de ezt persze nem tudhatod, hogy neki épp mik azok a dolgok, amik kellenek. :)

21L

2012. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Áhh bebuktam...Max annyiban vagyok más hogy visszafogott vagyok, átlagos ha úgy tetszik. Megnéztem a lányok adatlapjait és mind amolyan népszerű csaj: csomó bulizós kép, vagy 600 ismerős, full smink, magamutogatós öltözék stb. Én nem is nagyon sminkelem magam, nem vagyok nagy partyzós, nem olyan vagyok mint ők.
2012. dec. 30. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!