Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha több, mint 2 éve nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több, mint 2 éve nem tudok túllépni egy pasin, akkor érdemes pszichológushoz mennem? Szerintetek tud segíteni?

Figyelt kérdés
Kb. 2 és fél éve megismertem egy srácot, akivel alakult is köztünk valami. Lefeküdtünk, találkozgattunk, de sosem jártunk. Én teljesen beleszerettem, de végül nem kellettem neki kapcsolat szinten. Azóta sírok miatta szinte napi szinten. Egyszerűen bárhogy próbálom, nem tudok túllépni rajta, hiába ismerkedek más pasikkal, semmi nem használ. Szerintetek ha elmegyek pszichológushoz, az segíthet? Én nem nagyon hiszek ebben az egészben. Nektek van ilyen tapasztalatotok? 21/L

2012. dec. 30. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Felejtsd el. Inkább ismerkedj meg velem, és lépj túl. 21/F
2012. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hogy birod ennyi ideje? én még csak 2honapja vagyok igy,de ha elöre tudnám hogy ebböl 2 és fél év siránkozás lesz most rögtön felaksztanám magam!
2012. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szopóka nyalóka.
2012. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, tud.
2012. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vannak érzékeny és rendkívül kötődő emberek, szóval nem vagy egyedül, de szerintem ez nem normális! lehet, hogy valóban érdemes lenne szakember segítségét igénybe venni.
2012. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nemigen volt eddig olyan férfi, aki a lelkivilágoddal is törődött volna.

F

2012. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem a pszichomókus csak annyit mondott két hét után, hogy itt van ez a gyógyszer ezt kéne szedni oszt cső....hát és utána rá kellett jönnöm, hogy vagy maradok rogfüggő vagy megoldom egyedül a problémáimat
2012. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 8

Akkor te nem pszichológusnál voltál, hanem pszichiáternél. Van különbség...

2012. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
... kulonbseg nemsok van, pszichologus azt fogja mindani, hogy akarja elfelejteni a sracot, holnap gyere vissze es mond el mit erzel ... 10e Ft lesz
2012. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy ilyen rohadt frankó okos vagy, hogy csak így este 10-kor, az internetem 2 sorban minősítsd a pszichológus hivatást.

Örvendek a szerencsének.

2012. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!