Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes lenne pszichológushoz...

Érdemes lenne pszichológushoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Móta meghallottam,hogy mi történ Szita Bencével,akit megöltek,nem merek sötét szobában elaludni.Ha éjjel felébredek,minden egyes moccanástól megijedek.Nem merek sötétben sehova se menni.
2012. nov. 14. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy?

És jól értem? Amióta Szita Bencét megölték fényes nappal egy erdőben, de azóta félsz a sötét szobában? (Most nem lenne illő ide egy smiley-t rakni.)

2012. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok,és félek éjjel,tudom,hogy kínos,de ez van
2012. nov. 14. 17:16
 3/5 anonim válasza:
0%
Szerintem ne menj pszichológushoz, mindenkit megviselt ez a dolog. Gondolj arra, hogy a gyilkosságok nagyon magas százalékban családon belül fordulnak elő, s ha a családtagjaiddal nincs gond, akkor inkább próbálj meg ne félni! Sok sikert!
2012. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na igen. Szegényt a saját nevelőanyja ölte meg, nem egy betörő... Úgyhogy emiatt ne aggódj.
2012. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne nézz "híradót"...
2012. nov. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!