Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki esett már szerelembe így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esett már szerelembe így?

Figyelt kérdés

Az történt hogy fél éve egy fórum oldalon megismerkedtem valakivel akit hanyagolt a párja később kiderült csalja is, és miután MSN-en folytattuk hónapokon keresztül napi szinten beszélgettünk. Talán a szexhiány meg az érzelmi kihasználtság miatt is valszeg kicsit megzakkant a csaj és valakibe kapaszkodnia kellett, de azt állította a végére hogy belémszeretett úgy h élőben még nem is látott.

A probléma hogy válni nem akart, mert beigazolódott a sejtésem, a párja mellett érdekből meg akart maradni, naponta hazudva magának, végül ezt a szemére olvasva átgondolta az életét, és eldöntötte h új lapot kezd. Nos én szkeptikus vagyok, hogy valakinek elég ennyi is ahhoz hogy lépjen, mikor egy rakat hülye önsorsrontó senkiházi van aki válogatott trógerek mellett vegetál kényelemből vagy érdekből, az pláne hülyén hangzik egy 26 éves szájából, hogy valaki iránt elkezd érzelmileg kötődni akivel csak fantáziált beszélgetés közben, meg sose látta élőben, csak ábrándozott róla hogy mi lenne HA, de az elejétől tudta hogy nem akar semmit.

Ez ennyire könnyen menne egyeseknek, hogy elég ennyi hogy beleessenek valakibe, vagy én gondolom jól és túl szürreális?

És egyáltalán van aki ennyitől hirtelen felébred, és rájön, hogy átveri magát és ribancot csinál magából az eltartás miatt? mert nem hiszem hogy egy ilyen érdekpióca lelkének annyi elég lenne hogy szembesítik a nyomorával


2012. dec. 31. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki ki van éhezve érzelmileg, akkor egy kis figyelmesseg máris szerelembe ejtheti.....
2012. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha megtörténik. Nagyon ritkán, de előfordul, hogy a szerelem miatt valaki felrúgja a kényelmet, illetve talán az is benne van, hogy ha már úgyis megcsalja őt a "mecénása" akkor előbb-utóbb lapátra fog kerülni és ezt a csaj is tudja. 30 felett nem tartanak el senkit, akkor már keresnek fiatalabb szerencsevadászt.
2012. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két részre bontanám a dolgot:

1.) Egy nő, aki csalja a pasiját, és csak érdekből van vele... elgondolgodtató, hogy akarnék-e kapcsolatot egy ilyen értékrendű nővel.

2.) Mns-en szerelembe esni, látatlanban... Létezik. Velem is ez történt, 5 éve történt, és 2 éve vagyunk házasok. Egy nőnek elég az azonos lelki hullámhossz ahhoz, hogy szerelembe essen. Gondolj csak a "Szépség és a szörnyetegre", vagy az "Operaház fantomjára" vagy "Quasimodo"-ra. Milyen rusnyák, de a nők a film végére beléjükszeretnek, mert olyan szép a lelkük. Ahhh... ez milyen romantikus lett! :)

2012. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem ő csalja a párját, épp ezaz h meglett volna a lehetősége, de nem tette meg, ezt a mai napig tisztelem benne, pedig sose derült volna ki, de valszeg csak félt a lebukástól nem az erkölcsei vitték bele.

Az meg igaz lehet h leesett neki a lényeg miután mondtam h ezzel csak eltolja a megváltoztathattalant, mert lehet h a pasija nem hagyja ott a másikért, mert kényelmesebb valakihez hazamenni ha más nincs, de az ilyen kapcsolatot már nem hiszem h valaha helyre lehet hozni és nem lehet így vegetálni évekig.

2012. dec. 31. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, igazad van, én olvastam félre. Szóval ő megcsalt fél, és nem ő csalt.

Az tény, hogy nem lehet évekig vegetálni, de nincs minden nőben meg az erő a változtatáshoz. Reméljük benne megvan.

2012. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!