Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogyan esett szerelembe?

Figyelt kérdés

Előbb csak szimpátia és csak randizgatás után szerelem, vagy már rögtön szerelem.

Érdekelnek részletek is.


2011. jún. 29. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátság, együtt mászkálás-> szerelem..
2011. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Társékéreső oldal utána jó 1 hónap msnen és randizgatás de első találkozáskor úgy voltam hogy ebből sem lesz semmi
2011. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mentem az utcán és beleestem egy csatornába aminek a neve az volt szerelem :)
2011. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy nem volt még senki, hogy addig- addig rokonszenvezett valakivel, majd csak beszélgetett, hogy egyszer csak azon vette észre magát, hogy ő már bizony szerelmes?

Egymás kezét sem fogtátokk meg, se egy csók, csak mosoly, beszélgetés.

2011. jún. 29. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
az első barátommal épp így voltam, kb. 4 hónapig csak találkozgattunk, ilyen-olyan programokra mentünk (mozi,koncert,kirándulás stb.), aztán volt egy pont, amikor éreztem, hogy szükségem van rá máshogy is :)
2011. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem furcsán jött ki!Első óta osztársam volt és negyedikben délután az udvaron felelsz v merszeztünk és megkérdezték hogy kivel járnék az osztályból és őt mondtam és onnantól kezdve odavagyok érte!
2011. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nekem se általános :D Egy iszonyat retek társaságban találkoztunk egymással, ahová én kb szakmai tapasztalatot gyűjteni járok. (pszichopedagógus leszek:D)erre jön egy baromi jó pasi, eldumálgattunk, aztán találkozgattunk, és lőn :)
2011. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!