Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok meleg? (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok meleg? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmet szeretem meg minden de a fiukat is megszoktam nézni meg néha gondolkodom milyne lenne de nem probálnám ki Sokat veszekedünk barátnőmmel ugye nem vagyom eleG? az utcán megnézem milyen ruhája vna meg ilynek
2013. jan. 1. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát nagyon a kályha körül járkálsz!
2013. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem probálnám ki mert undoritónak tartom mellete meg Pánikbeteg is vagyok leeht az miatt van meg depressziós leeht ez kever be? mert csak néha gondolok erre mikor fáradt vagyok eddig nem volt ilyne
2013. jan. 1. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
ah nem vagyok meleg ,de kicsim az vagy ha már ilyenekre gondolsz.
2013. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát ako ilyenekre gondol abban más van valami csak idő kérdése.(Biszex) nem simán meleg.
2013. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Gyakorlatilag biszex vagy. Mármint ha így érzel. Ha elnyomod magadban ezt és nem foglalkozol vele, akkor senki nem fogja észrevenni.
2013. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kit izgat ez, bi hajlamú vagy, de senkinek semmi köze hozzá, én is megtenném ha egy szimpatikus farokra akadnék.

Attól még a punci is ugyanúgy érdekel. A p1csák gyakorlatilag majdnem teljes hányada megtenné egy másikkal ha a helyzet úgy adódna.

2013. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aha de meleg ugye ne mlszek?
2013. jan. 1. 14:16
 8/11 A kérdező kommentje:
De biszex ssem vagyok
2013. jan. 1. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:
De biszex vagy arany pofám, és ezen nincs semmi különös, pláne nem kell üldözni meg elfolytogatni a hajlamodat. ha ki akarod próbálni akkor hajrá, csak egy élménnyel több leszel.
2013. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem akarom !!!
2013. jan. 1. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!