Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy valaki mire emlékszik? Miért kell kihasználni, ha valaki oda van érted?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy Valaki csak a rosszra emlékszik és a jó dolgokat elfelejti? Én fordítva vagyok összerakva, hogy a rossz dolgokat szinte egyből megbocsájtom, lenyelem?

Miért élvezi és használja ki Valaki, ha oda vannak érte? Miért nem tudja értékelni, hogy Valaki szereti és ragaszkodik Hozzá? Hogyan tudja azt megcsinálni, hogy számlálja a nem fogadott hívásokat ahelyett, hogy felvenné a telefont?



2012. dec. 28. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A szeretet, ragaszkodás akkor jó érzés, ha olyan embertől jön, akit viszontszeretünk.


Tapasztalatból tudom, hogy egy olyan embertől, aki iránt mi nem így érzünk, ez inkább terhes: tolakodónak és tapadósnak éreztem az illetőt a legjobb szándéka és nemes érzései ellenére is. Sajnos ez már nem rajtad múlik, ha a másik fél nem nyitott feléd, a ragaszkodásod csak ellenérzést szül, nem fogod tudni megszerettetni magad.

2012. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem veszi fel a telefont,mert már nem vagy fontos az illetőnek.Nem reagál az érzéseidre,mert Neki már nincsenek,vagy igazából nem is voltak.Sajnos mindezt tényként kell elfogadni,és lenyelni,mint egy keserű pirulát.Itt már sem szeretet,sem ragaszkodás nem segít,hiszen a másikat hidegen hagyja,és terhére van.Akkor is,ha egy hónapja még csillagokat ígért.

Majd megtalálod azt,aki évek múlva is melletted szeretne felébredni,aki éhezi a szeretetedet,nem pedig elutasítja.Ez az ember nem a Te embered,de majd akad olyan is,aki az lesz.

2012. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltok.

Nem is csak az, hogy csillagokat ígért, hanem a közös gyermekeink miatt sem tudom elengedni sajnos.

Annyira megbíztam benne, hogy soha nem lesz vége, stb...

10 éves kapcsolat a miénk.

2012. dec. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!