Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üresnek érzem magam, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üresnek érzem magam, az életemet, a kapcsolatomat, mindent. Hogyan másszak ki belőle?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, van párom aki egy nagyon jólelkű, kedves, korrekt, tiszteletre méltó srác. Szeretjük egymást.

Mégis depressziós vagyok, befordultam, elzárkóztam (am is nehezen megnyílós típus vagyoj) a páromtól, barátoktól és családomtól is. Nem értem miért..

Hogyan lépjek ki ebből az állapotból, mikor azt se tudom pontosan mi bajom?


2013. jan. 1. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom uncsi,de:fordulj szakemberhez!
2013. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is meg tudnád határozni, hogy ha egy varázsütésre bármilyen kívánságod teljesülne, akkor mit kérnél? Őszinte vagy magadhoz abban, hogy TE mire vágysz igazán?
2013. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha változtathatnék csak úgy, akkor felszámolnám minden családi problémánkat, helyretenném ezt az elferdült társadalmat.. És "elmagyaráznám" az embereknek, hogy a pénz és luxus életmód helyett milyen lelki értékekre kéne inkább összpontosítaniuk.


Ez csak mese.

2013. jan. 1. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy régi mondást küldök vígaszul:Nem parancsolhatsz a szélnek ,de állíthatod vitorlát!Nekem már sokszor segített!
2013. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 1. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindaddig lesznek anyagi problémáid, amíg azt gondolod, hogy a pénz valami bűnös dolog, és a gazdagok mind spirituális csökevények. Ezzel a hiedelemmel rögtön elgáncsolod saját magad. Vannak olyanok akik nem értenek bizonyos összefüggéseket, de hogy épp van-e mit a tejbe aprítani ez ettől eléggé független. Azért vagyunk itt h tanuljunk.


Most nagy rajtad a nyomás, nem tudod, hogy mit kezdj az életeddel, egyáltalán mi értelme van, miért tűnik néha igazságtalannak, ha jól sejtem ez áll a háttérben.


Ha párkapcsolati gondod van akkor két választásod van. Vagy megmented, és megbeszélitek, vagy szakítás. Bár 18 évesen nem érdemes még leragadni, ez az én véleményem. A középút felesleges időpocsékolás, elvagytok aztán jön a megcsalás és kampec.


Nem tudom a családi problémák alatt mit értesz, írhatsz privbe is, ha beszélni akarsz róla. Általánossagban azt mondanám, hogy ha TE magad nem nézed a SAJÁT érdekeidet, akkor más nem fogja helyetted az garantált. Sajnos néha a szülők is nevelésre szorulnak, sokan nem veszik észre, hogy a gyerekük felnőtt, és nem eszerint viselkednek.


A változtatáshoz elsősorban gigabátorság kell. Mindenképp változások jönnek, ez a kor erről szól. Nem kell csüggedni.

2013. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) azt hiszem van min elgondolkodnom! Igazad van.
2013. jan. 1. 17:59
 8/8 anonim válasza:
Guillotine.
2013. jan. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!