Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem, hogyan szerezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem, hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
Vissza akarom kapni, mert ő jelenti nekem az életet, A MINDENT. 2 választásom van, vagy vége, de utána nem kell senki, vagy megvárom amíg dönt és gürizek mint az állat, hogy érdemes e folytatni vagy sem. Azt mondat semmi esély arra, hogy kettőnknek jövője legyen. Mit évő legyek? Én nagyon szeretem és szeretném vele leélni az életemet. Én rontottam el mindet!!!!
2010. jún. 5. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak beszéllj vele,hogy ő az akivel folytatni szeretnéd! Csak megváltozik a véleménye ha Ő is szeret :) 26 f
2010. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 órája beszéltünk és azt hiszem semmi hatás. De megteszek bármit, hogy visszakapjam.
2010. jún. 5. 17:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Az sem derült ki hogy fiú vagy vagy lány, és hogy hány évesek vagytok...

Ha azt mondta hogy semmi esély hogy jövőtök legyen, ez pont azt jelenti hogy ő nem akarja veled leélni az életét, nem lenne boldog melletted, ezért bármily rosszul hangzik is, az lesz a legjobb neki és neked ha tovább lépsz. Tudom hogy el sem tudod képzelni, de van más is akit szeretni tudsz, és aki szeretni tud téged..Találd meg!

2010. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nelegyél már ennyire elvarázsolva, nem csak 1 igazi ember létezik a világon, hagyd már a fenébe, és mindig 2-ön áll a vásár nem egy emberen csak te annyira el vagy vakulva, hogy az már borzalmas. Találsz mást is ne ragadj le egynél, olyan 20 év körülinek gondollak, +/- pár év, de ne légy ennyire butus, láss világot menj kirándulni ki a levegőre ne itt a gép előtt ülj. Ha megteheted akkor menj.
2010. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány (25) ő 30.
2010. jún. 5. 18:06
 6/12 anonim válasza:
adj neki egy kis időt ha szeret ak megfog keresni..ha pedig nem akk el kell fogadnod mert ugysem lesz melletted boldog..az meg nem jó senkinek..neked is idő kell h el tudd őt felejteni meglátod találsz majd egy olyn párt magadnak akit még jobban fogsz szeretni mint a mostanit..sok sikert
2010. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem ő volt az igazai és ez fordítva is így volt, csak nagyon nagyot csalódott bennem! Bármit megtennék, hogy visszakapjam! Nekem csak ő kell és senki más! Ha fellángolás lenn, azt könnyen elfelejteném, de ezt nem lehet, ez valami más!
2010. jún. 5. 18:09
 8/12 anonim ***** válasza:
30 évesen szerintem biztosan tudja mit akar, és ha nem akarja folytatni a kapcsolatot akkor az úgy van, nem tudsz mit tenni ellene, ha nem szeret kár erőltetni a dolgot. :(
2010. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így elég kevés az infó, hogy segíteni tudjak. Mivel bántottad meg? Mennyi ideig voltatok együtt? Együtt is éltetek esetleg?
2010. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon kicsi rá az esély:S Könyörögni meg ne könyörögj:) Hidd el lesz még olyan, aki a világot jelenti neked. Tudom, hogy nehéz én is átmentem ezen, de sikerülni fog. Szurkolok. És, ha nem akarja akkor meg kár erőltetni. Az már nem lenne ugyanolyan.:S
2010. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!