Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

sziasztok. már egyre jobban emészt ez az egész.. annyira szeretnék egy barátot, de nem divatból..és komolyan olyan rosszul érzem magam, még nem volt barátom , de 40 randi kérést biztos kaptam már élőben és a netessel együtt életem során..páran voltam is, de sehol se találok.. régebben olyan 14 éves korom körül elég válogatós voltam külsőre, most már sokkal lejjebb adtam ebből, egyre több fiúnál ránézésre gondolom hogy aranyos, meg 1-1 dolgot benne ami jól néz ki vagy értitek.. amikor 8. -9.ben szerelmes voltam egy srácba de csak látásból ismertem , és persze hogy nem lett semmi..és akik nekem nem tetszenek (azok vagy ilyen túl rámenősek, vagy nagyon okoskodk, furcsák, nyalizósak), és aki egy KICSIT IS tetszik külsőre kb le se szar..ha olyat jeleölök be fbkon aki nem tetszik egyből ír nekem, de aki nekem tetszik még csak rám se bagózik.. átlagos vagyok sztem szal nem vagyok egy nagy szépség..de most meddig lesz ez így?:( Meg most tetszik egy nálam 1 évvel idősebb srác a suliból, de próbálom magamat lebeszélni róla, mert már a 2 éves belezúgás a srácba sok volt és nem akarok mégegyszer ilyen hülye lenni..habár ez a srác nem a menőkkel lóg és a legjobb haverjának azszem még tavaly tetszettem mert láttam h bámul meg fbkon párszor rám írt, de élőben sose mert köszönni még azóta se.. és egyik bnőm nővérének az oszttársa.. de tuti nem lennék az esete és esély sincs rá hogy megismerjem.. elvileg nem bunkó.. de komolyan én vagyok egyedül ilyen szerencsétlen?:( Hogy lehet hogy azoknak sose sikerül felkeltenem a figyelmét aki nekem tetszene?:( Miért vagyok ilyen balszerencsés? Komolyan sajnálom akiket elutasítok..:/

16L


2012. nov. 18. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
város?
2012. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hol lax úgy kérdezem!? :)
2012. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia drága itt vagyok :D csak hogy bővítsem a repertoárt :)
2012. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
haha köszi ..:"D de kérlek értelmes válaszokat!! és nem írom le h hol lakom..:D
2012. nov. 18. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a ronda srác már másé. :D
2012. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!