Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök már, hogy nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök már, hogy nincsen barátnőm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Ötlet, üzenet, bármi, csak legyen valami! 18 elmúltam, muszáj valamit kitalálni!
2013. jan. 1. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
itt vagyok.
2013. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj aludni.Ennyire nincsen logikátok?Komolyan...járj el bulizni,ismerkedj,mégis mit kéne csinálni?Keress itt gyik-en valami "jóképű izmos humoros pasi vagyok,még sincs bnőm" csávót...
2013. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem 19 vagy..... Menj olyan helyre ahol sok ember van, légy közvetlen, ismerkedj! A többi ember is ugyanígy csinálja
2013. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj valamit az életeddel. Egyrészt akkor nem fog hiányozni, hogy nincs barátnőd, másrészt akkor vonzóbb leszel a lányok számára.
2013. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor olyan van hogy MUSZÁJ hogy nőm legyen akkor sose lesz. Ne foglalkozz vele, kezdj valami hobbiba, ismerkedj neten, próbálj randizgatni jó sokat, aztán majd lesz valami
2013. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!