Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törődjek ezzel? Nyomoztak utánam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törődjek ezzel? Nyomoztak utánam.

Figyelt kérdés
Pár hónapja látott az ablakban valaki. Na most nem voltam éppen túlöltözve.... Most rám írt fbon, bejelölt ismerősnek. Mondta, hogy mi a helyzet és, hogy kinyomozta ki vagyok. Törődjek vele honnan, melyik ismerős árult el és kinek pletyizhette el? Kicsit félek... Tegnap este olyan petárdázás volt itt a ház előtt amilyen nem szokott lenni... Egy közeli bevásárlóközpontban is látott, ott dolgozik. Mi a fenét csináljak? Alap, hogy ezentúl lehúzom a redőnyt, de más egyéb?
2013. jan. 2. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ezt nevezik stalkernek a néphiedelemben.

hát én félnék az tuti.

2013. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mien neműek vagytok?:DD
2013. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én spec. nő. Aki nyomozott meg férfi.
2013. jan. 2. 01:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Zaklatásért simán feljelentheted.
2013. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha tovább próbálna menni, jelentsd fel.

azzal még nincs baj hogy úgy nyomozott ki és bejelölt, mondd meg neki hogy hagyjon békén.

ha nem hallgat rád, és tovább zaklat, akkor jelentsd fel

2013. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Minden nappal csak bizonyosabb vagyok benne, hogy milyen jól teszem, hogy nem vagyok benne a nagy földi nyilvántartó, dokumentáló és nyomkövető rendszerben


F38

2013. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. a fészbukra gondolsz?
2013. jan. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Pár hónapja látott az ablakban valaki. Na most nem voltam éppen túlöltözve.... "

nem szép dolog ijesztgetni a járókelőket...

2013. jan. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem ijedt meg. Azt mondta sok kellemes éjszakát okoztam neki, hogy rám gondolhatott. :D Akkor is beteges ez!
2013. jan. 2. 03:24
 10/13 anonim ***** válasza:
ha neked dicsőség az, h valaki az éjszaka közepán rád gondol, mert bebaszott, és épp 1 pici kéne még, h meg tudja magát hánytatni, akkor egs
2013. jan. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!